Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Szukam firmy, która zajmuje się praniem kanap w Warszawie, możecie coś polecić?

Szukam firmy, która zajmuje się praniem kanap w Warszawie, możecie coś polecić?

Zia

Hej, mam piękną kanapę, jest w sumie nowa, ale podczas wieczoru z przyjaciółkami niechcący oblałam ją czerwonym winem. Kanapa jest jasna, plama jest paskudna, próbowałam coś z tym zrobić ale domowe sposoby nie pomagają :( kurczę, no muszę zwrócić się do jakiejś profesjonalnej firmy, bo sama nic nie zdziałam. Możecie mi polecić jakąś firmę??

O kurde, rozumiem sprawę! Ja zabrudziłam kanapę lakierem do paznokci i też się załamałam, bo miałam granatowe plamy na jasnej kanapie, też nie mogłam nic z tym zrobić no i zadzwoniłam do firmy pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-meblowej/kanap no i powiem Ci, że to jeśli chodzi o pranie kanap w Warszawie, to firma nie ma sobie równych! Profesjonalna, bardzo miła obsługa przystępne ceny…no i zero plam!

Zia

Oooo, to super! A powiedz mi, jak to wygląda czasowo?

Jak mieszkasz w stolicy, to oni dojadą do Ciebie w ciągu godziny, mnie byli ekspresowo, aż się zdziwiłam ;p

Zia

No, właśnie o taką firmę mi chodziło, mój mąż jest w delegacji, jutro wraca i jak zobaczy tą plamę, to mnie zabije, naprawdę. To taka piękna kanapa i była strasznie droga. Trochę się o nią boję, czy te środki jej nie zniszczą czy coś.

Hej, ja już kilka razy korzystałam z usług firmy TOM&EKi serio, możesz być spokojna! Mają speców, którzy dobierają środek do tkaniny, a nie robią w ciemno, to prawdziwy cudotwórcy, ja nie mam pojęcia jak udało im się usunąć te wszystkie plamy! Praca też idzie im mega szybko, więc możesz być spokojna :)

Zia

Wielkie dzięki dziewczyny, dzwonię do nich i liczę, że moja okropna plama szybko zniknie ;p

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!