Indeks witryny Ludzkie losy Męski dział Jakie modele lubicie

Jakie modele lubicie

Post 24 maja 2016, o 20:06

Moi drodzy od lat sklejam modele, ale jakoś nie miałem okazji do tego, żey się z kimś podzielić na temat mojego zainteresowania. Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest z wami i co lubicie w wolnym czasie skłądać. A może, ktoś z was robi to zawodowo?

Post 24 maja 2016, o 20:20

Z tym zawodowstwem to chyba przesadziłeś. Jeszcze nie słyszałem, o tym, żeby ktoś utrzymywał się z tego w naszym kraju. W większości przypadków to jednak hobby, które dla niektórych jest dość kosztowne. Zależy od zakresu jaki wchodzi w grę.

Post 24 maja 2016, o 20:43

Wiem coś na ten temat. To bardzo drogie hobby, jeśli kupuję się w nieodpowiednich miejscach. Ja na przykład moje modele kupuję w agtom.eu, gdzie od dawna znajduję najlepsze ceny.

Post 24 maja 2016, o 22:25

To fakt, tam są najlepsze ceny i największy wybór. Co do moich zainteresowań to bardzo lubię sklejać modele okrętów wojennych i to generalnie bez różnicy, po której stronie frontu pływały. Najważniejsze, że przeddstawiają jakąś historię, która inspiruje mnie do dalszych poszukiwań.

Post 25 maja 2016, o 01:07

Ja wychowałem się na samolotach o teraz też sklejam modele samolotów, dobrze że są ludzie, którzy mają tę pasję we krwi.

Post 25 maja 2016, o 01:36
Zia

Dzięki temu wiem, że mój mąż jest w domu, a nie ma jakiś szemranych rozrywek.

Post 25 maja 2016, o 04:17

Trzeba wiedzieć, gdzie kupować nowości, wtedy można naprawdę świetnie się bawić już samym wybieraniem. Ja preferuję sklepy dla modelarzy w sieci i zawsze śledzę zakładki dotyczące nowych produktów.

Post 25 maja 2016, o 06:31

Modele to przecież nie tylko samoloty. Ja z kolei lubię motoryzację i tutaj się zatrzymuje na dłuższe momenty. Szczególnie modele historyczne do mnie przemawiają, bo ten okres jakoś sobie upodobałem.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Męski dział