Indeks witryny Ludzkie losy Męski dział Taras z kompozytów czy naturalnych desek?

Taras z kompozytów czy naturalnych desek?Posty: 163
Proszę o radę na jaki taras się zdecydować, z kompozytów czy desek naturalnych? Jakie są wady i zalety obu rozwiazań? Pozdrawiam i z gory serdecznie dziekuje za powaznepodejscie do tematu, bo sprawa jest dla mnie bardzo ważna.


Posty: 71
Deski naturalne nawet bardzo dobrze zabezpieczone nie posłużą tak długo jak kompozyt. Walory estetyczne też pozostają dyskusyjne bo dostępne obecnie kompozyty są bardzo ładne a co najważniejsze wytrzymalsze niż drewno. Deska tarasowa z tworzywa sztucznego to dobry wybór nawet ze wzgledu na cene.


Posty: 163
Konkretnie to wszystko opisałaś, dzięki. Znasz jakas niedrogą i sprawdzoną firmę w której opłaca się złożyć zamówienie?


Posty: 71
Zamawiałam w Grupa Ecco. To jeden z wiekszych dystrybutorów kompozytów. Zawsze mieli konkurencyjne ceny i najwyższą jakość. Zajmują się też montażem na który ja się zdecydowałam bo mąż miał wtedy wypadek i był niemobilny. Efekt końcowy robi wrażenie bo udało mi się w końcu osiągnąc prawdziwy skandynawski styl tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Cały dom współgra z sobą i stanowi prawdziwą całość.


Posty: 186
Widać że lubisz swój dom, aż miło się czyta. Zastanawiam się własnie nad takim tarasem miedzy innymi ze wzgleduancene i trwałość. Chciałbym mieć coś na lata bez koniecznosciciaglych konserwacji, a jednoczesnie nie chce siebawic w betonowy bunkier. Pogadam jeszcze z żoną bo narobiliście mi takiej chęci ze pojechałbym po deski nawet teraz.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Męski dział

cron