Indeks witryny Ludzkie losy Męski dział Buty adidas flux opinie biegaczy.

Buty adidas flux opinie biegaczy.

Post 3 lip 2019, o 00:39

Hej wszystkim. Zależy mi na opinii osób, które lubią biegać i faktycznie uprawiają sporty… Nie tych, którzy kupują buty, ale tylko w nich chodzą.;) No więc, jak to jest z tym modelem flux? Warto w niego zainwestować? A jeśli tak, gdzie kupić?

Post 3 lip 2019, o 00:50

myślę, że to dobry model, ten adidas flux opinie o adidasie w ogóle są dość pozytywne, bo ta marka zna się na produkcji butów sportowych. Zobacz sobie w tym sklepie internetowym https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/, masz ten model w całkiem dobrej cenie. Jest też dobrze opisany pod kątem specyfikacji. Sklep szybko realizuje przesyłki i ma fajną, kontaktową obsługę klienta.

Post 3 lip 2019, o 01:46

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na butach od adidasa, także jestem pewna, że wszystkie modele trzymają poziom. Dodam, że dużo biegam i faktycznie wtedy najlepiej czuć tę jakość. Inaczej człowiek się czuje po takim rutynowym treningu.

Post 3 lip 2019, o 03:36
Zia

A jak to jest z rozmiarami? Udaje się wam dobrze trafić, że buty leży właściwie? Ani za duży, ani za mały?

Post 3 lip 2019, o 05:05

Zauważyłem, że rozmiarówka znanych marek jest raczej dobrze przemyślana, dlatego też dzieli się modele na ułamki rozmiarów… Nigdy nie miałem problemów. A poza adidasem polecam jeszcze Reebok, w butach tej marki też przyjemnie się biega, po różnym podłożu. No i przede wszystkim buty długo wytrzymują, nie trzeba szybko kupować nowych. Bo by człowiek zbankrutował przy takiej intensywności treningów.

Post 3 lip 2019, o 05:36

Ja też nie miałam kłopotu z wymiarami. Ale to może być zasługa sklepu, gdzie bardzo przejrzyście została opisana rozmiarówkę. Wtedy taka tabelka zupełnie inaczej się czyta.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Męski dział