Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Sprawy intymne Problemy z erekcją u młodej osoby

Problemy z erekcją u młodej osoby

Jestem osobą młodą, mam 25 lat i nękają mnie problemy z krótką erekcją. Trwa ona bardzo krótko co jest dla mnie bardzo krępujące podczas zbliżenia z kobietą. Powiedzcie mi w jaki sposób mam opóźnić erekcję? Czytałem o kilkunastu sposobach ale w ostatecznosci nie wiem który jest najlepszy i który najlepiej się sprawdzi w moim przypadku. Potrzebny złoty środek.

Nie ma kolego złotego środka. Ty sam musisz poznać w stu procentach swoje ciało i swoje preferencje aby określić co najbardziej na ciebie dziala. Jednym wystarczy zmiana pozycji a drugim potrzebne są specjalne suplementy, które działają właśnie w taki sposób, że wydłużają stosunek. Jak sam mówiłeś sposobów jest wiele dlatego czeka cie niestety dluga droga wsrod prób.

Długa albo i nie. Wszystko zależy od twojego podejścia i zdeterminowania. Jezeli będziesz usilnie probowal i wyłapywał najmniejsze zmiany, może być tak ze dana metoda malymi kroczkami i duza iloscia prob pomoze i problem będzie rozwiazany. Jezeli często się masturbujesz natychmiast zaprzestan tego. Nie wplywa to pozytywnie na erekcję podczas stosunku. Mozesz tez ewentualnie wykorzystac masturbacje do samego przedluzenia erekcji o czym zapewne czytales.

Jak tabletki to tylko na bazie ziól. Są to ściśle dobrane naturalne ziola, które maja na celu zadzialanie wylacznie na ten problem, który maja zwalczac. Nie stosuj tabletek z niewiadomego źródla, kupuj wyłącznie preparaty wydane przez doswiadczone firmy farmaceutyczne, ponieważ tylko one prowadza stosowne badania potwierdzajace dzialanie danego produktu.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Sprawy intymne