Indeks witryny Ludzkie losy Damskie rozprawy Sposoby na wytrzeźwienie

Sposoby na wytrzeźwienie

Post 18 maja 2016, o 01:10

Witam wszystkich. Myślę, że temat który porusze, okaże się prędzej czy później przydatny dla każdego. Chodzi mi o sposoby na wytrzeźwienie. Wiadomo, że impreza jest przyjemna, ale jej skutki już trochę mniej. Czasem po alkoholu czuję się naprawde paskudnie i obiecuję sobie, że więcej go nie tknę, przychodzi piątek i.. sami wiecie jak to jest. Ląduję w każdym możliwym krakowskim klubie.

Post 18 maja 2016, o 02:06

Ja słysząłam, że rosół jest dobry. Poza tym picie wody pomaga, dużo wody. Trzeba wypłukać te toksyny, szkodliwy alkohol.

Post 18 maja 2016, o 04:09

Po prostu nie pij. To takie nieeleganckie. Lepiej zapobiegać niż leczyć, jak to mowią. Lepiej zakup sobie alkomat, a jeśli go masz, to zainteresuj się kalibrujemy.pl – sklep , który oprócz samej sprzedaży oferuje swoim klientom profesjonalną i precyzyjną kalibrację alkomatów elektrochemicznych w Krakowie, czyli blisko Ciebie.

Post 18 maja 2016, o 04:52

Nie wsiadam za kółko po pijaku.

Post 18 maja 2016, o 06:04

No wiesz, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Czasem czujesz się dobrze, a okazuje się że pozostałości po wczorajszej (w sumie to dzisiejszej, jeśli skończyliście grubo po północy) są jeszcze w Twoim organizmie i nie możesz prowadzić. Taka pewność jest bardzo potrzebna każdemu kierowcy. Ja też piję sporadycznie tylko, a i tak mam alkomat w schowku, w moim samochodzie.

Post 18 maja 2016, o 08:59

Sposoby na wytrzeźwienie? Alkomat. Koleżanka dobrze mówi. Jak na liczniku zobaczysz, ile wypiłaś to poczujesz do siebie niejaki wstręt i szybko Ci się odechce.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Damskie rozprawy