Indeks witryny Ludzkie losy Damskie rozprawy Kurtki na wiosnę/jesień

Kurtki na wiosnę/jesień

Post 15 cze 2016, o 03:13

Pytanie do mężczyzn albo kobiet, które uzupełniają garderobę swoich mężów/ojców/braci. Waszym zdaniem jakie kurtki najlepiej sprawdzają się do użytku i jesienią i zimą dla mężczyzn około trzydziestki? Bardziej sportowe, czy eleganckie? Z jakiego materiału? Z kapturem, czy bez? Z góry dzięki za podpowiedzi. Chcę zamówić przez internet coś dla swojego chłopaka, żeby w końcu miał coś porządnego i uniwersalnego.

Post 15 cze 2016, o 05:17

Przede wszystkim, to prawdziwy mężczyzna powinien sam sobie takie rzeczy kupować. Bez przesady, nie jest już dzieckiem i hyba sam wie, co się najlepiej nadaje do jego potrzeb. Ciągle się spotykam z tym, że kobieta narzeka, że jej partner po powrocie z pracy tylko wyciąga stopy przed telewizor i woła, żeby mu przynieść piwo. Kobiety! Wy same do tego doprowadzacie, kiedy wyręczacie nas we wszystkim. I ja i żona pracujemy jako menadżerowie dużych firm, więc jesteśmy cały czas zajęci. Rozumiem, że ona też, dlatego sam jestem w stanie ruszyć się z fotela i po prostu sobie coś kupić. Niańczenie robi z facetów chłopców, którzy myślą, że są wszystko wokół nich magicznie się pojawia, czyści i odkłada na miejsca.

Post 15 cze 2016, o 06:48

Podpisuję się pod panem. Warto zauważyć, że przecież żeby kupić wiosenną kurtkę nie trzeba nawet ruszać się z domu. Przecież jest multum sklepów internetowych z najróżniejszą odzieżą. Wystarczy usiąść przed komputerem, kliknąć kilka razy i wybrać tę, która najbardziej się spodoba. Co do twojego pytania, moim zdaniem dużo zależy od gustu, ale zasadniczo każdemu przyda się chociaż jedna klasyczna kurtka skórzana. Nadaje się na każdą okazję i na pewno nie zniszczy się przez całe lata

Post 15 cze 2016, o 07:48

Kurtki skórzane dla mężczyzn są teraz bardzo modne, ale trzeba ostrożnie wybierać krój, żeby ten twój 30-letni chłopak nie wyglądał na studenta, który dopiero co zszedł z motocykla. Polecam też mimo wszystko kupić więcej niż jedną kurtkę, jeśli nie ma żadnej na poziomie. Coś innego na co dzień, coś innego od święta.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Damskie rozprawy