Indeks witryny Ludzkie losy Damskie rozprawy Zalety gorsetów.

Zalety gorsetów.

Post 27 lip 2016, o 06:25

Witam wszystkich forumowiczów. Co sądzicie o gorsetach? Lubicie je nosić? Oddychanie jest przecież przereklamowane, haha. Ja uwielbiam gorsety i noszę je już kilka lat, wyglądam świetnie, mam talię osy.

Post 27 lip 2016, o 07:08

Gorset gorsetowi nierówny.. Może to być gorset wyszczuplający, który nosi się pod ubraniem bo nie jest powalająco atrakcyjny… A może to być sexy bielizna. Może więc największą zaletą gorsetów jest to, że nie są przewidywalne i istnieje masa ich rodzajów! Mogą odnaleźć przeznaczenie w każdej dziedzinie – i w odchudzaniu, i w seksie. A raczej w jego urozmaiceniu..

Post 27 lip 2016, o 07:58

Powiem szczerze, że gorsety kojarzyły mi się przeważnie z gotyckimi dziewczynami, które noszą ten element garderoby w towarzystwie długich sukni, mocnego makijażu. Jednak zmieniłam zdanie o gorsetach, gdy przyjaciółka poleciła mi tę ofertę: lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=167 . Teraz uważam gorset za totalny must have w mojej szafie. A odnośnie różnorodności o której pisze koleżanka – tak jest! Mogę mieć masę gorsetów i co noc wyglądać inaczej, powalająco! Za to kocham gorsety.

Post 27 lip 2016, o 09:57

Znam sklep internetowy o którym piszesz i szczerze mogę powiedzieć, że zmienił moje życie. Wszystkie dziewczęta, macie teraz misję! Wejdźcie tutaj: lolitta.pl/pl/sklep.html , róbcie zakupy, urozmaićcie swoje życie seksualne i czerpcie z życia garściami! Ja tak robię, i wiecie co? Jestem dużo szczęśliwsza, jak nigdy przedtem.

Post 27 lip 2016, o 11:02

Dziękuję kochane! O takich erotycznych nawet nie słyszałam, tak się skupiłam na tych klasycznych ;).

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Damskie rozprawy