Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Kiedy nie ma dla kogo żyć…

Kiedy nie ma dla kogo żyć…

Post 15 mar 2016, o 02:28

Cześć. Jestem 19 letnim chłopakiem. Rzuciła mnie dziewczyna. Ciężko sobie radzę, bo wszystko mi o niej przypomina. Stwierdziła że bezpieczniej czułaby się przy kimś lepiej zbudowanym..upadłem na duchu, zupełnie zniszczyła moje ego. Jak się podnieść po czymś takim, mieliście coś podobnego?

Post 15 mar 2016, o 05:02

Witaj, to typowy zawód miłosny, każdy miał pewnie swoją przygodę z tym związaną. Jeśli wszystko straciło dla ciebie najmniejszy sens myślę, że przyda ci się pomoc psychologiczna może akurat specjalista pomoże ci uwierzyć w siebie.

Post 15 mar 2016, o 06:02

Ja kiedyś miałem załamanie w Szczecinie zgłosiłem się do psychologa, pomogło. Otworzył mi oczy na to co w moim życiu było najważniejsze. Do dziś jestem mu wdzięczny, bo miałem takie myśli, że lepiej o nich nie pisać. Dziś żyję w pełni normalnie i cieszę się z każdego dnia.

Post 15 mar 2016, o 08:28

Na takie przypadki najlepiej zgłosić się do kogoś kto ma jakieś pojęcie o stanie emocjonalnym człowieka. Myślę, że tutaj znajdziesz pomoc lubikowska.szczecin.pl/o-mnie/ . Nie ma co bagatelizować, dzisiejsza młodzież ma różne rzeczy w głowie.

Post 15 mar 2016, o 09:04

Nie ma co panikować, tego kwiatu jest pół światu…

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny