Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Ćwiczenia w ciazy

Ćwiczenia w ciazy

Post 15 kwie 2016, o 04:22

Cześc wszystkim. Zwraca sie z nietypowa chyba jeszcze nie nazbyt popularna w Polsce sprawa. Mianowicie chcialabym zadbać o swoja kondycje w ciaży. Jak wiadomo ciąza jest wielkim wysiłkiem dla organizmu kobiety dlatego trzeba dobrze o siebie dbac w tym czasie zeby zminimalizować straty itd. W zwiazku z tym pytanm: czy znacie jakiegoś dobrego trenera indywidualnego?

Post 15 kwie 2016, o 05:53

Ja ci moge polecic jedna stronke wejdz sobie tutaj: idenatrening.pl/trener-personalny-online/ . Tutaj masz nie tylko opisane wszystkie cele jakie ci trenerzy realizuja (ciaza to jeden z nich) ale masz też oczywiście wszystkich trenerów ze swojego miasta do wybrou. Super sprawa tylko brać !

Post 15 kwie 2016, o 08:21

łał ale super!1 szkoda że jak ja rodziłam dzieci to czegoś takiego nie było....

Post 15 kwie 2016, o 09:10

Na szczescie teraz juz jest. Na szczescie mijaja juz czasy kiedy kobiety tylko sie w ciazy obzeraly i czuly sie w tym usprawiedliwiowne tylko dbaja o siebie jesli chca jeszcze kiedy kolwiek dobrze wyglada pozniej.

Post 15 kwie 2016, o 11:03

Ja swój personalny trening w Poznaniu odbywam i bardzo sobie go cenie. Tez instruktora znalazlam przez internet ale ogolnie to spotykamy sie na silowni juz potem i dajem y razem czadu!! raz wycisnelam chyba 120 kilo na klate to byla ale beka. jestem silna nie ma !!

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny