Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Niepokojące objawy w działaniu układu pokarmowego

Niepokojące objawy w działaniu układu pokarmowego

Witam Was Kochani! Słuchajcie, pomijając coraz częstsze bóle brzucha, to od pewnego czasu mam problem z nieregularnym stolcem, także nie małym bólu przy nim. Dodatkowo wrażenie, że mam problem z jakąś ropą w okolicach odbytnicy, która pojawia się najczęściej (ale nie tylko) przy wypróżnieniu. Z czym ja się tu właściwie mierzę?

Ciężko powiedzieć… niestety brzuch jest tak newralgiczną i skomplikowaną częścią ciała, że dopiero wnikliwe badania mogą cokolwiek dowieść, że dolega Ci to, czy tamto. Przyczyn może być co najmniej kilka. Warto się po prostu udać do specjalisty, który Ci powie, co to może być, a przede wszystkim Cię zbada.

A czego się właściwie tam mogę spodziewać? Czy to będzie coś, co będzie wymagało jakiegoś bardziej wymagającego zabiegu?

Nie mam zielonego pojęcia.

Siema, sluchaj, moze byc roznie, moze to byc leczenie zahowawcze, a moze to byc tez laparoskopia, w najgorszym pszypadku to tez moze byc operacja.

Nie wyciągałbym tak daleko idących wniosków i przede wszystkim nie straszyłbym dziewczyny. Bo to może być mniejszy problem. Niech po prostu idzie do lekarza i on jej wszystko powie, a nie bawmy się tu w domorosłych znachorów.

Jak operacja i to leczenie zachowawcze jeszcze wiem, czym są, to czym właściwie jest ta laparoskopia?

Jak chcesz sie wiecej dowiedziec o tym zabiegu, to zajzyj sobiena strone http://www.proctogin.pl/pl/porady/laparoskopia/ . Ogulnie mowiac, to zabieg w czasie kturego wpuszczane sa przez niewielkie naciecie w brzuchu narzedzia hirurgiczne i lekarz w ten sposob wycina na przyklad tkanke, ktura jest niezdrowa.

No to tak w ogromnym skrócie kolega przedstawił, ale w sumie na tyle, by się koleżanka zorientowała :)

Witaj, generalnie jeśli chodzi o problemy natury gastrycznej, to zabiegi mogą być różne, wszystko zależy od charakteru choroby, czym jest wywołana. Leczenie może być „proste” jak na przykład poprzez przeprowadzenie usuwania polipów w czasie kolonoskopii, co jest dosyć szybkim zabiegiem.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny