Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Jak przyspieszyć metabolizm?

Jak przyspieszyć metabolizm?

Post 31 lip 2016, o 22:34

Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, dotychczas bywało różnie, ale postanowiłam wziąć się za zmiany. Stąd moja prośba, byście doradzili mi jak zacząć, co zrobić żeby mój metabolizm przyspieszył?

Post 31 lip 2016, o 23:55

Spokojnie, zacznij się zdrowo odżywiać, zainteresuj się jakimś sportem a od razu poczujesz różnicę.

Post 1 sie 2016, o 01:48

Moim zdaniem jeśli zależy ci na zdrowiu i na przyspieszeniu metabolizmu powinnaś odstawić przede wszystkim cukier. Jest to jedna z glównych przyczyn ospania i zaburzenia perystaltyki.

Post 1 sie 2016, o 04:22

To co mi wówczas zostanie? Nie tknę gorzkiej herbaty czy kawy bez cukru, a słodzikiem nie będę słodzila bo to tylko sama chemia..

Post 1 sie 2016, o 06:22

Jest wiele zamienników i to równie słodkich, natomiast nieinwazyjnych dla twojego zdrowia, np. zdrowy syrop klonowy. Naturalna substancja która z powodzeniem zastąpi ci cukier, dodatkowo możesz go dodawać do innych potraw, np. razowych placuszków. Dodatkowo jest bogaty w wartości odżywcze ;) Wart polecenia jest również cukier brzozowy. Także w zakresie zakupów, to znajdziesz i syrop i ksylitol w sklepie ze zdrową żywnością. Uwierz mi, ze poczujesz różnicę.

Post 1 sie 2016, o 08:09

Mi przyspieszenie metabolizmu kojarzy się wyłącznie z jednym, a mianowicie jagody goji, proszę: sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Bogate-w-pierwiastki-i-aminokwasy-jagody-goji/7 . Moim zdaniem nie ma nic lepszego na odchudzanie i przyspieszenie pracy jelit. Przyroda wie jednak najlepiej czego człowiekowi trzeba i potrafi dac nam zaskakująco dużo. Zdrowi na wyciągnięcie ręki.

Post 1 sie 2016, o 11:08

Ja tez dorzucę swoje pięć groszy, bo dla mnie świetnym suplementem diety w zakresie pracy jelit jest amarantus sklep internetowy dzięki któremu trafiłam na ta cudowną roślinę oferował mi akurat fajną cenę, więc zaryzykowałam. Okazuje się że jest ona stosowana od ponad pięciuset lat i rzeczywiście nie bez powodu. Zawiera dużo błonnika, co naprawde przekłada się na lepszą pracę jelit ;)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny