Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Namiar na dobry ośrodek odwykowy

Namiar na dobry ośrodek odwykowy

Post 23 sie 2016, o 18:58

Czesc, jestem na etapie poszukiwania dobrego, sprawdzonego osrodka odwykowego. Takiego, gdzie leczą i z narkotyków i z alkoholu. Miejsce w Polsce nieważne gdzie. Jestem już na takim zakrecie zyciowym, że zaraz z niego na dobre wypadnę…

Post 23 sie 2016, o 20:55

Mogę polecić Ci skorzystanie z ośrodka odwykowego, w którym ja byłam jakieś 2,5 roku temu. Wpadłam w podobne bagno co ty… Nazywa się Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza i miesci się w Choceniu, niedaleko Włocławka, jakbys szukała na mapie. Nie wiem czy tez Ci będzie po drodze, ale nie znam lepszego miejsca, w którym ludzi wyciągają z różnych historii uzaleznieniowych.

Post 23 sie 2016, o 21:04

A mogłabyś mi jeszcze jakiegoś linka podesłać do nich?

Post 23 sie 2016, o 22:28

jasne: leczenie.osrodekoaza.pl/oferta Tu sie dowiesz co proponują. Ja przeszłam leczenie stacjonarne, detoks i terapię. Nie było łatwo na początku. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak długo tkwie w uzależnieniu, jak bardzo narkotyki i alkohol zmieniły moje życie, ile przez nie straciłam…Już wiem, ze czasu nie cofne, nie odzyskam wielu rzeczy i osob, ale i tak jestem dumna, że od prawie 2 lat jestem trzeźwa.

Post 23 sie 2016, o 23:38

Brawo, też bym tak być z siebie dumny, na razie straciłem już tak grunt pod nogami, ze jak ktoś mi nie pomoze…

Post 24 sie 2016, o 00:34

Jak dostaniesz się pod opieke specjalistów i nie zmienisz swojego postanowienia, to dasz radę stary!

Post 24 sie 2016, o 02:28

Tez tak uważam. Ja jestem trzeźwa od 6 lat. Teraz robię wiele innych, bardziej ciekawych rzeczy. Sama nie dowierzam, ze mogłam tak schrzanić swoje zycie wcześniej.

Post 24 sie 2016, o 04:28

No wlasnie – ja tez tego nie chce. Zadzwonie sobie do tego osrodka, mam nadzieje, ze mogą mnie przyjąć jak najszybciej.

Post 24 sie 2016, o 05:30

Jasne, działaj. Ja też byłem w tym osrodku, znalazłem tam to, czego mi zawsze brakowało w domu – zasady, wsparcie. Powtórzyłem historię moich starych, którzy nie potrafi sobie dac rady z alkoholem. Ja jeszcze dodatkowo ćpałem. Stwierdziłem, ze alkohol to za mało. Chciałem się na nich pewnie jakos tam odegrać, co było kompletnym bez sensem, bo tak naprawdę szkodziłem najbardziej sam sobie. Powodzenia!

Post 24 sie 2016, o 07:37

Dzieki! Przyda się…

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny