Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Jakie są wasze faworyty z aptek?

Jakie są wasze faworyty z aptek?

Ostatnio zauważyłam, że moja skóra ma podrażnienia po kremie do opalania. Niby nic ale jednak. Jest w składzie alkohol ale też nie na początku składu , wiec nie wiem czy to nie od tego ale rownie dobrze to mogl być inny składnik który tak silna reakcje u mnie wywołał. I dlatego chce się przerzucic przynajmniej po czesci na kupowanie kosmetyków w aptece. Jakie są wasze faworyty z aptek?

Wiesz, może po prostu czyms wczesniej się smarowalas i to weszlo w reakcje razem? Bo jednak kazda skora reaguje inaczej i tu nie ma co uogólniać. Ja np. kupuje antyperspiranty w aptece. Są delikatne na pewno nie tak silne jak te drogeryjne. Wiec nadaja się do skory wrażliwej. Jak chcesz wiecej info to możesz poczytac tu http://www.aptekaflora.pl/category/view/kosmetyki/antyperspiranty.html i ewentualnie możesz cos zamowic. Bo tak naprawde to teraz można w antypespirantach przebierac i wybierac no i kwestia np. doboru zapachu tez. No ale na stawy tez można podziałać jakims suplementem diety. Oczywiście ze nie na stale bo to nie lek wiadome. Ludzie którzy maja problem ze stawami to kupują 4flex o którym tu wiecej masz http://www.aptekaflora.pl/product/details/miesnie-stawy-i-kosci/regeneracja-chrzastki-stawowej/4-flex-saszet-30-sasz.html wiec mozesz się dowiedziec wiecej na temat składu i czy to jest w pelni bezpieczne do stosowania.

Ja to kiedys miałem straszny problem z łupieżem wiec robilem rozne płukanki ziolowe i rozne maseczki. No ale troche ta zabawa trwala z lupieżem mimo wszystko. Wiem ,ze teraz na lupiez jest pirolam lakiery do paznokci tzn. odzywki można tez ciekawe dostac. Na lupiez można kupic szampon ale tez można domowych sposobów używać po prostu zalezy co komu pasuje. z kolei odzywki w aptekach to często maja bardziej naturalne sklady tak moja partnerka mowi no i piłuje te szpony do bolu ;)

ja kupuje sobie krem do twarzy taki typowo dla mężczyzn i poki co jestem zadowolony ma kofeine wiec moja skora jest taka naenergetyzowana po ;)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny