Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Czy termometry bezdotykowe są skuteczne?

Czy termometry bezdotykowe są skuteczne?

Co sądzicie o termometrach bezdotykowych? Czy sa one skuteczne i dobrze pokazują rzeczywistą temperaturę? Proszę o odpowiedzi.

Hej. Oczywiście że są skuteczne, inaczej nie byłyby tak popularne. Ja cenię w nich to że nie przeszkadzają osobom badanym i pokazują wartości o wiele dokładniejsze niż standardowe alkoholowe. Poza tym cena dobrego termometru bezdotykowego jest na tyle niska że każdy może sobie na niego pozwolić.

Miałam to szczęscie że w sklepie w ktorym kupuję dziecięce pieluszki i inne artykuły higieniczne tego typu jak chociażby tanie chusteczki nawilżone mieli taki termometr w bardzo okazjonalnej cenie. Zamówiłam, sprawdziłam i potwierdzam że odczyty są dokładniejsze, a dziecko o wiele lepiej znosi mierzenie niż w przypadku standardowego termometru.

Zauwazyliscie jakie to jest ciekawe, ze najlepsze rzeczy zawsze wpadają nam w oko przez przypadek? Ja też jestem bardzo zadowolona z tego termometru, a zamówiłam go w sklepie z artykułami dla osób starszych kiedy szukałam skutecznych rajstop przeciw żylakom. Można powiedziec ze dwie pieczenie na jednym ogniu, bo zaoszczędziłam na wysyłce a do jakości obu rzeczy nie mogę się przyczepić.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny