Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Ktoś wie w jakiej aptece w Łomży dostane podkład marki Gosh?

Ktoś wie w jakiej aptece w Łomży dostane podkład marki Gosh?

Witajcie, poszukuje apteki w Łomży, kora posiada w swojej ofercie dermokosmetyki, a dokładnie chodzi mi o podkład do twarzy marki Gosh nr 006. Szukałam już w kilku i nie mają, a bardzo mi na nim zależy. Czy ktoś może wie, gdzie go mogę dostać?

Witaj, także kupuje podkłady tej marki i zawsze dostaje je w aptece znajdującej się na ulicy Leopolda Staffa. Jest to sieć aptek, które nazywają się apteki Gemini, posiadające w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment dermokosmetyków. Warto tam robić zakupy, bo mają często fajne promocje.

Cześć, zgodzę się z moją poprzedniczką. Jest to bardzo dobrze wyposażona apteka Łomża posiada akurat jej oddział na ulicy Leopolda Staffa 24. Czynna jest codziennie, także w niedziele. Wszelkie najważniejsze informacje znajdziesz tutaj: http://aptekigemini.pl/apteki/podlaskie,lomza,27, gdzie zamieszczono także dokładne godziny otwarcia.

Zia

Hej, wspomniana przez moje poprzedniczki apteka jest naprawdę fajna. Mają bardzo szeroki asortyment w szczególności dermokosmetyków, które w innych aptekach w Łomży nie są dostępne. Ja kupuje tam zawsze podkład Lavera Trend, który jest trudno dostępne gdziekolwiek indziej.

Witajcie, faktycznie apteki Gemini, które można spotkać w wielu miastach w Polsce są wyposażone bardzo dobrze. Posiadają także sklep internetowy, więc czasem także korzystam z takiej formy zakupów, bo można trafić na świetne przeceny. Zazwyczaj kupuje tam odżywki dla sportowców, które mają w świetnych cenach.

Jeżeli chodzi o asortyment to zdecydowanie można powiedzieć, że jest to dobrze wyposażona apteka Łomża jest jednym z miast na Podlasiu, które posiada jej oddział. Duży plus za to, że jest czynna także w niedziele, co mi bardzo ułatwia zakupy w niej.

Zdecydowanie się zgadzam, że apteki Gemini mają obszerny asortyment. Kupuje w nich, często online kosmetyki oraz proszki do prania i inną chemię gospodarczą.

Hej, także kupuje ten podkład co ty i zawsze zamawiam go przez interent z tej apteki lub kupuje w ich sklepie. Cena jest zdecydowanie przydatna, jeśli ktoś szuka różnych leków i suplementów.

Także lubię tą aptekę. Jestem ich stałym klientem i zawsze znajduje tam fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny