Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Gdzie wypożyczę łóżko rehabilitacyjne?

Gdzie wypożyczę łóżko rehabilitacyjne?

Kto wie gdzie można wypozyczyć niedrogie łóżko rehabilitacyjne? Zależy mi na czymś zadbanym, wytrzymałym i wygodnym, jeżeli dałoby się w miarę niedrogo to już w ogóle super. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.

Od dawna wypożyczam sprzęt z Rehafund bo jest niedrogi i bardzo dobrej jakości. Poza tym zadbany i w pełni działający. Jakbyś zobaczył to nigdy nie wpadłbyś na to że nie jest nowy. Miałam do czynienia z różnymi firmami pożyczającymi sprzęt medyczny i bywa różnie, dlatego tak sie ciesze ze znalazłam sobie jedną, sprawdzoną i z niej korzystam. Pozdrawiam serdecznie.

Brzmi bardzo ciekawie, ale prosiłbym Cię o wklejenie bezpośredniego linka do wypożyczalni łóżek albo przynajmniej do strony głównej tej firmy. I jeszcze jedno – to łóżka stalowe, zgadza się? Z góry dzięki!

Łóżka są stalowe, malowane proszkowo. Link do strony gdzie znajdziesz wiecej informacji - http://rehafund.pl/pl/wypozyczalnia-sprzetu-rehabilitacyjnego/lozka-rehabilitacyjne. Nie masz się czego obawiać nawet przy cięższych osobach łóżka spisują się bardzo dobrze. Ja np opiekuję się chorą na cukrzycę w bardzo zaawansowanym stadium, ponad 120 kg wagi.

Hej! Wiem że temat może nie do końca ten ale potrzebuję pilnie basenów sanitarnych i krzeseł prysznicowych, tak naprawdę to wszytskiego co może pomóc w higienie osób z dysfunkcjami ruchowymi. Pozdrawiam.

Ta firma prowadzi nie tylko wypożyczalnie ale takze i sklep w którym dostaniesz wszystko od wózków inwalidzkich po wygodne kubki na napoje. Baseny sanitarne powinny być tu - http://sklep.rehafund.pl/sprzet-pomocniczy, krzesła też, ale jakby były problemy ze znalezieniem to nie wahaj się pytać.

Wszystko udało mi sie znaleźć także serdeczne dzieki za pomoc i zainteresowanie bo wcale nie musiałaś przecież mi odpisywać. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę!

Nie ma za co, wiem jak trudno czasami znaleźć coś ze sprzętów medycznych albo pomocniczych, zawsze też chciałoby się kupić najtaniej dlatego ciesze sie ze moglam pomóc, pozdro!

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny