Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Poszukuję dobrego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu?

Poszukuję dobrego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu?

Witam. Pilnie szukam dobrego stomatologa, który działa gdzieś we Wrocławiu. Nie znam jeszcze miasta, a ząb ułamał mi się w 1/3 jego wysokości…słabo :/ Gdzie iść żeby dobrze się tym zajęli?

Ale rozumiem, że myślisz o wstawieniu implantu czy chcesz go ratować jeszcze?

Nie mam zielonego pojęcia czy jest co ratować, a po drugie to kompletnie się na tym nie znam. Pierwszy raz w życiu złamał mi się ząb, przwróciłem się niefortunnie na rowerze, nie dość, że pół twarzy rozwalone to jeszcze ząb się poddał i to jedynka niestety, wyglądam jak nie powiem kto :/

To raczej będzie potrzebny implant, tym bardziej że to właśnie jedyna, ząb w zasadzie reprezentacyjny. Bardzo dobre usługi oferują w tym miejscu http://www.implantywroclaw.com.pl/, możesz zapoznać się z ich zakresem. W Twoim przypadku w tym wrocławskim gabinecie stomatologicznym zastosują implanty z tytanowymi śrubami. To jest dobre rozwiązania bo tytan ładnie obrasta kością, więc po czasie to się doskonale trzyma, a jedynka musi być mocna, przyjmuje najwięcej na siebie.

A drogo tam jest?

Według mnie nie, ale punkt widzenia…i tak dalej, wiadomo.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny