Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Przemyślany trening personalny w Krakowie – gdzie warto iść?

Przemyślany trening personalny w Krakowie – gdzie warto iść?

Chcę się wziąć za siebie, zrzucić parę kilo, jakoś sensownie wymodelować sylwetkę. Dotąd nie byłam aktywna fizycznie poza rowerem sporadycznie więc teraz przyszła pora na coś bardziej konkretnego. Przy czym zależy mi na własnym trenerze i wysokiej efektywności ćwiczeń. Polecacie coś?

Masz masę możliwości. Może fitness? Żonka chodzi i jest zadowolona przy czym zajęcia na sali są dość intensywne i jak nie masz kondycji to może być różnie ;)

Super opinie zbiera od jakiegoś czasu Studio Synergy, mają dwa punkty w Krakowie. Tylko że to jest specyficzny trening z elektrostymulacją mięśni.

Ja znam to studio i faktycznie jest na bardzo dobrym poziomie. Mają też usługi trenera osobistego: http://www.studiosynergy.pl/trening-personalny/. Sam jestem bardzo zadowolony. Jak chodzi o trening personalny Kraków jak dotąd nie zaoferował mi nic lepszego. Ćwiczenia nie są forsowne, bo jednak ta stymulacja sporo robi za ćwiczącego.

Nie powiem, interesująco to wygląda. Gdzie w telewizji widziałem materiał o takich treningach, podobno jest on skuteczny. Wygląda na to że trzeba będzie się zainteresować.

Akurat siostra wykupiła jakiś pakiet w Studio Synergy i jak na razie chwali a jest dość wybredną osobą ;) Ponoć zajęcia są fajnie prowadzone, na luzie a równocześnie widać że personel zna się na elektrostymulacji i ogólnie na potrzebach ciała ćwiczących.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny