Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Czy pas rehabilitacyjny na kręgosłup nosi się wygodnie?

Czy pas rehabilitacyjny na kręgosłup nosi się wygodnie?Posty: 71
Jestem zainteresowana kupnem pasa rehabilitacyjnego na kręgosłup. Chciałam zapytać, czy drobna osoba, jak ja będzie mogła z nim swobodnie pracować i nosić go na przykład na ubrania. Jestem dość aktywna zawodowo, ale ból w tej chwili jest bardzo duży i bez pasa to raczej nie dam rady, a chciałabym dalej pracować.


Posty: 23
No to nie ma problemu. Jeśli do tej pory ból był do zniesienia to znaczy, że teraz bez problemu sobie poradzisz, a mówię oczywiście o dobrym pasie jak tutaj diskdr.pl/wg50double.htm, bo to najlepsze pas rehabilitacyjny na kręgosłup z jakiego korzystałam.


Posty: 71
No ja to jeszcze z żadnego nie miałam okazji korzystać…


Posty: 163
Jeśli mogę coś dodać to w diskdr.pl mają najlepsze urządzenia wspomagające rehabilitację kręgosłupa i jeśli jeszcze ktoś nie miał do czynienia z tymi urządzeniami to już chyba czas najwyższy, żeby z tego skorzystać.


Posty: 186
Lepszych urządzeń nie ma i to nie chodzi o samo wykonanie, ale też i funkcjonowanie. Co do używania w różnych warunkach to ja jestem budowlańcem i sami rozumiecie, że moje bóle wzięły się racze z noszenia ciężarów i cały czas mogę być aktywny dzięki temu pasowi właśnie.


Posty: 193
No akurat kręgosłup na budowie bardzo dostaje…Sam mam kilku znajomych, którzy co jakiś czas lądują na L4 bo ich kręgosłupy nie wytrzymują tego napięcia i obciążenia.


Posty: 77
Do bólu nie można się przyzwyczaić…


Posty: 38
Hehe, dokładnie można go znosić lepiej lub gorzej, ale najlepiej, żeby go po prostu nie było. I tak da się zrobić, jeśli zacznie się uzywać pasa, o którym koledzy i koleżanki wspominają.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny

cron