Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Czy pas rehabilitacyjny na kręgosłup nosi się wygodnie?

Czy pas rehabilitacyjny na kręgosłup nosi się wygodnie?

Jestem zainteresowana kupnem pasa rehabilitacyjnego na kręgosłup. Chciałam zapytać, czy drobna osoba, jak ja będzie mogła z nim swobodnie pracować i nosić go na przykład na ubrania. Jestem dość aktywna zawodowo, ale ból w tej chwili jest bardzo duży i bez pasa to raczej nie dam rady, a chciałabym dalej pracować.

No to nie ma problemu. Jeśli do tej pory ból był do zniesienia to znaczy, że teraz bez problemu sobie poradzisz, a mówię oczywiście o dobrym pasie jak tutaj diskdr.pl/wg50double.htm, bo to najlepsze pas rehabilitacyjny na kręgosłup z jakiego korzystałam.

No ja to jeszcze z żadnego nie miałam okazji korzystać…

Jeśli mogę coś dodać to w diskdr.pl mają najlepsze urządzenia wspomagające rehabilitację kręgosłupa i jeśli jeszcze ktoś nie miał do czynienia z tymi urządzeniami to już chyba czas najwyższy, żeby z tego skorzystać.

Lepszych urządzeń nie ma i to nie chodzi o samo wykonanie, ale też i funkcjonowanie. Co do używania w różnych warunkach to ja jestem budowlańcem i sami rozumiecie, że moje bóle wzięły się racze z noszenia ciężarów i cały czas mogę być aktywny dzięki temu pasowi właśnie.

No akurat kręgosłup na budowie bardzo dostaje…Sam mam kilku znajomych, którzy co jakiś czas lądują na L4 bo ich kręgosłupy nie wytrzymują tego napięcia i obciążenia.

Do bólu nie można się przyzwyczaić…

Hehe, dokładnie można go znosić lepiej lub gorzej, ale najlepiej, żeby go po prostu nie było. I tak da się zrobić, jeśli zacznie się uzywać pasa, o którym koledzy i koleżanki wspominają.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny