Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Potrzebny masaż – Kraków. Polecicie dobry gabinet?

Potrzebny masaż – Kraków. Polecicie dobry gabinet?

Mimo ze duzo się ruszam, jeżdże na rowerze, pracuję na działce to i tak mam bóle w różnych częściach ciała, szczególnie kręgosłupa. Pomyślałem o masażu, może byłby pomocny. Nie wiem tylko gdzie się udać, tyle jest rużnych gabinetów. Liczę, ze mi coś podpowiecie.

Może za dużo się ruszasz, może przesilasz ciało. Nie wiem w jakim jesteś wieku ani czy masz jakieś choroby.

Jestem dopiero po 60-tce i widzę, że moi koledzy w tym samym wieku śmigają, a ja czasem ruszam się jak dziad. Nie choruję jakoś szczególnie, no może tylko cholesterol mam trochę podwyższony.

Na twoim miejscu udałbym się do nich: http://www.alanmed.eu/, nie będziesz żałował. Rzeczywiście jeśli chodzi o masaż Kraków obfituje w oferty i masz rację, że trudno wybrać. Jednak gabinet który ci poleciłem wyróżnia się tym, że jak masz godzinny zabieg to on faktycznie tyle trwa, masażyści dbaja o to, abyś czuł się komfortowo, odnoszą się do pacjentów z troskliwą życzliwością. Jednym słowem to profesjonaliści.

Jak myślisz, jaki masaż powinienem wybrać?

Jeśli nie masz masażu zleconego przez lekarza to najlepiej pozwól panom zdecydować na podstawie wywiadu. Oni się na tym znają i na pewno ci pomogą. Ale jeśli już pytasz, to myślę, że albo klasyczny, albo leczniczy.

Jaka jest różnica cenowa pomiedzy jednym a drugim?

Akurat pomiedzy tymi dwoma nie ma żadnej różnicy. Ty decydujesz jak dlugo chcesz być masowany. Godzinny masaż kosztuje mniej wiecej 120 zł.

To dość dużo, a przecież na jednym się nie skonczy, prawda?

No na pewno nie, ale możesz obniżyć cenę kupując karnet. Najlepiej zadzwoń, porozmawiaj i wszystkiego się dowiesz.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny