Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Potrzebny masaż – Kraków. Polecicie dobry gabinet?

Potrzebny masaż – Kraków. Polecicie dobry gabinet?Posty: 122
Mimo ze duzo się ruszam, jeżdże na rowerze, pracuję na działce to i tak mam bóle w różnych częściach ciała, szczególnie kręgosłupa. Pomyślałem o masażu, może byłby pomocny. Nie wiem tylko gdzie się udać, tyle jest rużnych gabinetów. Liczę, ze mi coś podpowiecie.


Posty: 193
Może za dużo się ruszasz, może przesilasz ciało. Nie wiem w jakim jesteś wieku ani czy masz jakieś choroby.


Posty: 122
Jestem dopiero po 60-tce i widzę, że moi koledzy w tym samym wieku śmigają, a ja czasem ruszam się jak dziad. Nie choruję jakoś szczególnie, no może tylko cholesterol mam trochę podwyższony.


Posty: 32
Na twoim miejscu udałbym się do nich: http://www.alanmed.eu/, nie będziesz żałował. Rzeczywiście jeśli chodzi o masaż Kraków obfituje w oferty i masz rację, że trudno wybrać. Jednak gabinet który ci poleciłem wyróżnia się tym, że jak masz godzinny zabieg to on faktycznie tyle trwa, masażyści dbaja o to, abyś czuł się komfortowo, odnoszą się do pacjentów z troskliwą życzliwością. Jednym słowem to profesjonaliści.


Posty: 122
Jak myślisz, jaki masaż powinienem wybrać?


Posty: 193
Jeśli nie masz masażu zleconego przez lekarza to najlepiej pozwól panom zdecydować na podstawie wywiadu. Oni się na tym znają i na pewno ci pomogą. Ale jeśli już pytasz, to myślę, że albo klasyczny, albo leczniczy.


Posty: 122
Jaka jest różnica cenowa pomiedzy jednym a drugim?


Posty: 193
Akurat pomiedzy tymi dwoma nie ma żadnej różnicy. Ty decydujesz jak dlugo chcesz być masowany. Godzinny masaż kosztuje mniej wiecej 120 zł.


Posty: 122
To dość dużo, a przecież na jednym się nie skonczy, prawda?


Posty: 193
No na pewno nie, ale możesz obniżyć cenę kupując karnet. Najlepiej zadzwoń, porozmawiaj i wszystkiego się dowiesz.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny

cron