Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Jaka jest wasza opinia o feromonach The EDGE?

Jaka jest wasza opinia o feromonach The EDGE?

Korzystaliście kiedyś z perfum The EDGE? Podobno mają w swoim skaldzie feromony. Jak oceniacie ich skuteczność działania?

Jesli naprawde interesują cie opinie o feromonach The EDGE to zajrzyj sobie na strone z rankingiem najbardziej popularnych feromonów na polskim rynku. Niestety te feromony zajmują dośc odległą pozycje w rankingu, co oczywiście nie znaczy że do niczego, po prostu działają raczej krotko. W tym miejscu http://feromony-rank.pl/produkty/the-edge/ znajdziesz krótki opis tych perfum i opinie facetów, którzy mieli okazje z nich skorzystać.

Ja tam wogole nie wierze w dzialanie feromonow

Ja też nie wierzyłem, dopóki nie wypróbowałem. Większość negatywnych opinii o feromonach jest od osób, które nigdy ich nie używały. Jakie to polskie...

na a po co mam wydawac kase na cos co jest sciemą?

Feromony to nie sciema, lecz fizycznie istniejace substancje, co zostało potwierdzone naukowo. Nie mieszaj ludziom w głowach.

Z opisu wynika, że te feromony The EDGE to raczej perfumy a nie feromony. Kolega mówi że działają, wiec chyba jednak się skusze.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny