Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Wątpliwości w temacie laserowego wybielania zębów w Poznaniu

Wątpliwości w temacie laserowego wybielania zębów w PoznaniuPosty: 33
Rozważam poważnie żeby skorzystać z opcji wybielenia zębów. Trochę na ten temat czytałam, cenowo usługi tego typu wyglądają coraz korzystniej, słowem – opłaca się. Tylko mam w pamięci to co się kiedyś słyszało o rozwalonym szkliwie, o dolegliwościach bólowych, nadwrażliwości... Obawiam się nieodwracalnych skutków ubocznych. Czy mam się czego bać?


Posty: 120
Zdecydowanie nie masz się czego bać bo czasy się zmieniły i techniki dentystyczne też. Obecnie w dobrych miejscach zęby wybiela się laserem a to najbezpieczniejsza dla szkliwa i całego zęba metoda jaką opracowano.


Posty: 32
To prawda, nie ma sensu się obawiać. Teraz jeśli ktoś oferuje wybielanie to ma dobry sprzęt i wiedzę – amatorzy się do tej zabawy nie pchają. Poza tym coraz więcej ludzi z zagranicy przyjeżdża na takie zabiegi, o czymś to świadczy.


Posty: 18
Zdaje się że tu są informacje które mogą wiele Ci wyjaśnić: super-usmiech.pl/. Gabinet linkuję nieprzypadkowo bo byłem na laserowym wybielaniu zębów w Poznaniu właśnie tam. Polecam zdecydowanie. Dostałem zalecenia po zabiegu wybielania i jak ich przestrzegasz to jest ok.


Posty: 25
Ludzie się boją tego czego nie znają albo na temat czego się nasłuchali opowieści. Jak idzie o wybielanie zębów dominują wyobrażenia sprzed lat które nijak się mają do realiów w klinikach. Dziś po prostu inaczej się wybiela.


Posty: 71
Czytam właśnie opis usługi na stronie, co ją kolega wyżej podał. Nic nie wskazuje aby obawy były zasadne. Jak dla mnie najlepiej i tak jest się przekonać samemu bo wybielanie zębów laserem to konkretny zabieg i od samego czytania o nim nic się nie zmieni ;)


Posty: 122
Metoda laserowa to na ten moment najbardziej efektywna i bezpieczna metoda wybielania. Eksperci są w tym temacie zgodni i ja nie zamierzam z nimi polemizować. Chemiczne sposoby nie są dziś praktykowane.


Posty: 186
Powiem tak – są gabinety w których nie ma aparatury laserowej a usługa wybielania jest. Tu bym się zastanawiał trochę bo różnie może się to skończyć. Lepiej iść tam gdzie mają laser i już.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny

cron