Indeks witryny Ludzkie losy Zdrowie nie ma ceny Czy krem dermedic hydrain 2 działa?

Czy krem dermedic hydrain 2 działa?

Słyszałam ostatnio dwie babeczki rozmawiające o kremach i jedna polecała tej drugiej, skarżącej się na to, że ma bardzo suchą skórę, krem dermedic hydrain 2. Zapamiętałam, bo mnie też to dotyczy. Zastanawiam się, czy warto wydawać pieniądze, dlatego pytam, czy rzeczywiście jest skuteczny. Stosowałyście go może, któraś?

Ja nie pomogę. Mam skórę skłonną do przetłuszczania się niestety z trądzikiem.

Ja stosuję babcine sposoby, maseczki z ogórka, które rozjaśniają i nawilżają, siemię lniane, super łagodzi podrażnienia. No i przede wszystkim nie myję twarzy wodą i mydłem.

A ja nie wyobrażam sobie inaczej. Woda i mydło z rana i wieczorem musi być :). Ale macie problemy.

Jakbyś miał skórę tak napiętą po myciu, że aż boli, to byś inaczej śpiewał.

Zia

Ta podsłuchiwana kobieta miała rację i nie ma co mówić o wydawaniu pieniędzy, bo krem Dermedic Hydrain 2 kosztuje niewiele, a rzeczywiście po nim skóra jest miękka i odżywiona. Krem ma przedłużone działanie, więc ten efekt nawilżenia trwa prawie cały dzień. Bardzo ważne jest to, że wiąże wolne rodniki, a te z kolei odpowiedzialne są za to, że nam się skóra szybciej starzeje. Zobacz tu: aptekamini.pl/dermedic-hydrain-2-krem-nawilzajacy-o-przedluzonym-dzialaniu-50-ml.html, masz tam cenę.

Wiesz coś może o składzie? No i gdzie go kupiłaś?

Zia

Zawsze wszystko przysyła mi Apteka MINI, są super . A w składzie jest na pewno gliceryna i jeszcze coś nawilżającego co zatrzymuje wodę w skórze, mocznik, na pewno masło Shea, które odżywia skórę i witamina młodości, czyli E :).

O tym maśle to słyszałam, że jest dobre, ale mocznik?

Zia

No tak, to on ma najsilniejsze chyba działanie nawilżające i lekko złuszcza wierzchnią warstwę skóry. Nie musisz stosować peelingu :).

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Zdrowie nie ma ceny