Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Zabieram się za pierwszy tort w życiu. Pomocy!

Zabieram się za pierwszy tort w życiu. Pomocy!Posty: 109
Serwus! Zabieram się właśnie za pieczenie mojego pierwszego tortu. Mam nadzieję, że mój debiut nie okazę się porażką i nie najem sie wstydu. Obawiam się tylko o dekoracje :( Zupełnie nie mam do tego talentu. Jak poradzić sobie z tym problemem?


Posty: 54
Jeśli będziesz robił klasyczny tort przekladany jakaś masą, zostaw sobie jej troche na dekoracje. Przy pomocy rękawa zrobisz wszystkie dekoracje i będzie pieknie. Jeśli nie masz zdolności artystycznych, to możesz przygotować jakieś graficzne dekoracje – pasy, kwadraty itp. Jeśli nie wyjdzie możesz skoczyć do sklepu i kupić jakieś gotowe dekoracje, ktorymi zakryjesz swoje dzieło :)


Posty: 122
Proponuję przed przystąpieniem do dzieła kurs dekoracji tortów. Możesz wybrać stacjonarny lub poszukać czegoś w Internecie. Ja sam korzystałem z oferty Słodkiej Pasji, wiec mogę polecić. Oczywiście w sieci też znajdziesz masę instruktaży i kursów online, które mogą Cię zainteresować.


Posty: 54
Dokłądnie. W sieci znajdziesz masę filmików, na których przedstawiono jak wykonuje się poszczególne dekoracje. Sama nie raz korystałam z takich pomocy i muszę przyznac, że wcale nie jest to takie trudne, jak początkowo myślałam. Możesz wybrać różne poziomy trudności i zdecydować się na proste dekoracje z masy lub coś bardziej zaawansowanego, do czego będzie potrzebny barwnik spożywczy inne gadżety, których nigdy ne stosowałam.


Posty: 109
Dziękuje wam za zainteresowanie się moim problemem. Oczywiście nie planuje żądnych fajerwerk. Potrzebuje prostego pomysłu na dekorację. Nawet nie wiedziałem, że coś tkaieog można znaleźć w sieci. Możecie polecić jakieś konkretne blogi dla początkujących cukierników lub filmiki z prostymi dekoracjami? Wiele by mi to uprosicło.


Posty: 54
Jest ich całe mnóstwo, wiec nie ma zensu, by zamieszczać tu na forum linki. Skorzystaj z wyszukiwarki internetowej i sam się przekonaj. Mam nadzieje że Twój cukierniczy debiut okaze się sukcesem. Będę trzymala za ciebie kciuki.


Posty: 109
Dzieki!


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?

cron