Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Potrzebna kwiaciarnia z dostawą kwiatów pod adres

Potrzebna kwiaciarnia z dostawą kwiatów pod adres

Pracuję za granicą i chciałbym zrobić niespodziankę mojej narzeczonej zamawiając kwiaty z doręczeniem do naszego domu w Krakowie. Czy w tym mieście ktoś świadczy podobne usługi, a jeśli tak to kogo wybrać? Proszę o odpowiedzi szczególnie tych którzy zamawiali już kwiaty w taki sposób i doświadczalnie sprawdzili kto jest najlepszy.

Widać że bardzo Ci zalezy :). Jeśli chodzi o kwiaciarnie Kraków wypada dosyć blado poza wskazaną kwiaciarnią która zawsze ma świeże kwiaty i fajne kompozycje na różne okazje. Nie zdażyło mi się jeszcze żebym kupiła u nich coś złej jakości.

Też polecam tę kwiaciarnia. Pierwszy raz się z nimi zetknęłam jak zamawiałam kwiaty na wesele i od samego początku zrobili na mnie wrażenie porządnej i uczciwej firmy która bardzo dba o każdy detal. Ceny również spoko, konkurencyjne w stosunku do innych kwiaciarni. Mogę tylko polecić i życzyć wszystkiego dobrego i udanego prezentu.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?