Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Pokrowce ochronne na telefon

Pokrowce ochronne na telefon

Post 17 cze 2016, o 03:15

Dostałam nowy telefon o który chciałabym odpowiednio zadbać. Podoba mi się i nie chcę zeby porysował się jak poprzednie, albo żeby coś mu się stało. Myślałam o zakupie jakiegoś pokrowca dlatego będę wdzięczna jeśli pomożecie mi znaleźć coś w dobrej cenie, albo przynamniej powiecie gdzie szukać. Pozdrawiam.

Post 17 cze 2016, o 03:40

Zamiast pokrowca brałbym szkło hartowane. Jest o wiele bardziej estetyczne i nie utrudnia korzystania z telefonu. Dostaniesz je np tu http://elektrocity.eu/101-szkla-hartowane. Miałem pokrowce w dwóch telefonach i niezbyt mi się podobało to rozwiązanie, szkło to w zasadzie materiał bez wad bo nie pogarsza wyświetlania ani dokładności dotyku, estetycznie wygląda i pozwala komfortowo trzymać telefon w dłoni.

Post 17 cze 2016, o 06:03

hej, widze ze jest to sklep z elektroniką, ale czy dostanę tam kinkiety zewnętrzne Led w niskiej cenie? Podobno mają tam bardzo dobre pod względem jakości lampy ale nie mogę ich nigdzie znaleźć. Będę bardzo wdziecznyjesliktos mi pomoze. Pozdrawiam i z góry dziekuje.

Post 17 cze 2016, o 07:13

Chyba maja tam kinkiety, nie mam teraz mozliwości żeby szukać bo pisze z telefonu, ale ten sklep w ogóle cieszy się opinią takiego który sprzedaje porządną elektronikę wiec mozeszbrac w ciemno.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?