Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Gdzie znajdę dobre tłumaczenia techniczne?

Gdzie znajdę dobre tłumaczenia techniczne?

Witam, tak jak w temacie potrzebny mi tłumacz j. angielskiego z dużym doświadczenie, który posługuje się językiem technicznym budowlanym. Do tłumaczenia są specyfikacje, umowy i tego typu inne dokumenty.

Jeżeli chodzi o tłumaczenia pisemne język angielski jest bardzo popularny, a co za tym idzie, łatwo będzie ci znaleźć odpowiednią osobę. Osobiście znam nawet kilka osób, ale głównie zajmują się tłumaczeniem tekstów medycznych lub humanistycznych.

Jak szukasz dobrych tłumaczy technicznych to najlepsze w Polsce sa Tlumaczenia-gk. To bardzo dobre biuro, które od każdego rodzaju specjalizacji ma innego profesjonalnego tłumacza, który wyspecjalizował się w danej branży. bardzo często są to osoby, które mają pokończonych kilka kierunków lingwistycznych i inżynierskich, medycznych.

Ja im bardzo często zlecam różne dokumenty. Można na nich liczyć. Jak mówisz im, ze musisz coś mieć na piątek, to jest dokładnie na ten piątek. Jak byś ich nie mogła znaleźć to tu masz linka z opisem tlumaczenia-gk.pl/o-nas . Jeżeli chodzi o obsługę klienta to jest na najwyższym poziomie. Widać, ze robią wszystko by przyciągnąć klientów.

Ciekawe nie znałam tego biura tłumaczeń. Bardzo dziękuję za linka, nie wiem jak wam się odwdzięczyć. chętnie bym was wszystkich zaprosiła na piwo :P tak czy siak BRADZO DZIEKUJE :*

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?