Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Pomoc w organizacji konferencji prasowej.

Pomoc w organizacji konferencji prasowej.Posty: 163
Witam wszystkich. Mam takie pytanie, znacie może kogoś kto jest w stanie zorganizować dla mnie konferencję prasową? Kwestia tylko organizacji miejsca i cateringu, resztą zajmiemy się sami ale potrzebuję do tego kogoś z doświadczeniem.


Posty: 186
Wysyłam namiary na firmę która organizuje imprezy masowe i firmowe. Na ich stronie znajdziesz całą ofertę jeżeli chodzi o usługi ale w załączniku wysłałem też kilka zdjęć z poprzednich realizacji. Jeżeli chcesz, mogę dosłać jeszcze filmik z eventu, może to lepiej zobrazuje to wszystko ;)


Posty: 71
Polecam zlecić organizację firmie Łukanowscy Events Partners. Posiadają bardzo duże doświadczenie w tego typu imprezach. Zresztą, co ci będę gadać, sama miałam wątpliwości czy ta firma jest właściwa żeby im to zlecić ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Firma godna polecenia i bardzo profesjonalna ;)


Posty: 23
Korzystałam z ich usług jak organizowałam nasze pierwsze imprezy integracyjne a później także przy bankietach i innych rzeczach. Współpracowaliśmy z nimi jeszcze jak byliśmy małą firmą, teraz jak już mamy kilkuset pracowników dalej kontynuujemy tę współprace. Mega dobre podejście i zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik.


Posty: 193
Zawsze czytam opinie w internecie chociaż w relacjach b2b raczej rzadko ktoś wchodzi na forum żeby polecać firmę. Widziałem ich referencje i realizację, bardzo fajna sprawa i imprezy przez nich organizowane zawsze wychodzą fajnie ;)


Posty: 163
No to już chyba wiem gdzie się najpierw udam :D Jeżeli faktycznie wszystko jest tak kolorowo jak tu piszecie to nie mam już więcej pytań ;) Temat można zamknąć, dzięki ;)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?

cron