Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Gdzie kupię wygodne i ładne koszule męskie?

Gdzie kupię wygodne i ładne koszule męskie?

Chyba jestem trochę nieogarnięty. Nienawidzę chodzić do centrów handlowych. Ich atmosfera mnie przytłacza. No ale teraz potrzebuję 3 koszul. To od Was zależy, czy będę musiał wejść do jakiegoś sklepu i kupić przy okazji 10 niepotrzebnych rzeczy, czy może wygodnie złożę zamówienie w internecie. Doradźcie, gdzie kupie ładne (klasyczne) i wygodne koszule. Nie chcę żadnych w palmy ani słoneczka.

Znam ten problem. Sam nie nawidze tych wszystkich galeri i wielkich sklepow. Ubrania kupuje przez internet. Wystarczy wpisac w gogle jakas znana marke i napewno cos znajdziesz.

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Przebrnąłem już przez te wszystkie oferty i nie znalazłem nic dla siebie. Interesują mnie proste, klasyczne rzeczy.

Hahaha. Jako doswiadczona zona faceta ktory w galeriach zostaje na parkingu radze ci poszukac u jakichs producentow garniturow. Zawsze maja fajne koszule.

Tylko że one są zbyt eleganckie. Średnio to wygląda z dżinsami.

Chyba mam rozwiązanie twojego problemu. Koniecznie sprawdź tutaj: http://sklep-columbia.pl/mezczyzni/koszule-i-koszulki.html. Te koszule to spełnienie marzeń każdego faceta. I mówię to poważnie. Dobrze wyglądają, są wytrzymałe i… ODDYCHAJĄ! Każdy kto chodzi w koszulach w lecie to doceni.

No, no, no. Wygląda to całkiem ciekawie. Ten system odprowadzania wilgoci to może być rewelacja. Ale jak z wytrzymałością?

Nie masz się o co martwić. Pierwszą koszulę od nich noszę od dwóch lat. I pewnie ponoszę jeszcze parę. No chyba że brzuszek na to nie pozwoli. ;)

Wielkie dzięki. Jak się sprawdzą, wysyłam czteropak. :)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?