Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Agencje ochrony w Poznaniu

Agencje ochrony w Poznaniu

Post 6 lut 2017, o 03:07

Witam wszystkich na forum. Posiadam sklep i niedługo planuję otworzyć kolejny na terenie Poznania. Do tej pory nie miałem bynajmniej żadnych problemów z włamaniami, kradzieżami itp. no ale ostatnio niestety doszło do poważnej kradzieży i jestem zmuszony teraz zainwestować w jakieś systemy ochrony albo po prostu zatrudnić ochroniarzy. Chciałbym Was poprosić o pomoc w poszukiwaniu odpowiendnich ochroniarzy z Poznania. Bo jednak nie mam pomysłu do kogo mógłbym się zgłosić, a jednak chcę współpracować z jakimiś dobrymi specjalistami. Liczę że znajdą się tutaj osoby z Poznania co będą jednak potrafiły coś zaradzić i faktycznie pomóc. Także liczę na Wasze posty poniżej. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Post 6 lut 2017, o 04:22

Ja swojego czasu miałam podobny problem jak Ty. W firmie której pracuje doszło do kradzieży i rozboju, a szef zlecił mi znalezienie dobrej agencji ochrony w Poznaniu, która byłaby w stanie przywrócić porządek i ogólnie zadbać o bezpieczeństwo. Znalazłam stronkę raf-system.pl/ i ogólnie się z nimi skontaktowałam.. powiem Ci, że naprawdę mega profesjonalnie podeszli do tematu. Zainstalowali kamery, alarm no i ogólnie sporządzili nam cały plan, procedury ochronne itp. są mega profesjonalni i ich ceny też są jak najbardziej okej. Jeśli chodzi o firmy ochroniarskie to zdecydowanie przodują w Poznaniu, bardzo polecam.

Post 6 lut 2017, o 07:10

Też mogę śmiało polecić tę firmę. Mamy z nimi umowę o ochronę naszych magazynów i bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Są bardzo dobrze przeszkoleni, umieją sobie radzić w sytuacjach kryzysowych i już raz zapobiegli potencjalnej grabieży u nas. Polecam jeszcze ich system monitoringu bo też mają nowoczesny sprzęt.

Post 6 lut 2017, o 08:44

w sumie temat mi też bardzo się przyda bo też musze skontaktować się agencją ochrony w Poznaniu bo miałbym dla nich pewne zlecenie. W sumie chciałbym ich wynająć i zlecić im ochronę własnej osoby bo dostaje od niedawna pogróżki..

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?