Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Kto mi wyczyści kanapę w Poznaniu?

Kto mi wyczyści kanapę w Poznaniu?Posty: 81
Ostatnio urządziłam przyjęcie dla koleżanek mojej córki w wieku przedszkolnym. Do teraz żałuję! One bawiły się świetnie. Szczególnie wtedy, gdy czekoladą i sokami pobrudziły całą moją białą kanapę! Wyszłam tylko na chwilę z pokoju i, gdy wróciłam prawie cały stół był na tej jasnej tapicerce. Ja o mało zawału nie dostałam, gdy to zobaczyłam! Dajcie znać, gdzie zrobią mi czyszczenie kanapy w Poznaniu i pozbędą się tych plam.


Posty: 120
Białe meble do małego dziecka? Ojjj nierozsądne! Ja dlatego mam u siebie wszystko w ciemnych kolorach.


Posty: 140
Ale koleżance może podobały się białe i takie wybrała. Nie ma tragedii, bo to ze spokojem możesz usunąć. Skorzystaj z usług firmy: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-kanap/, która Ci to zrobi. Dla mnie to najbardziej skuteczne czyszczenie kanapy w Poznaniu, bo zawsze wszystko schodzi. Kiedyś wylałam sok porzeczkowy na swoją tapicerkę i po ich wizycie była nie tylko jak nowa, ale także odświeżona.


Posty: 122
Mi najbardziej w usługach Ecomyjnia- Poznań odpowiada to, że nie korzystają z żadnych chemicznych środków. Jestem uczulony na takie substancje, a oni wykorzystują parą wodną i płyny, które wnikają w głąb.


Posty: 193
Zastanawiam się, czy warto wynajmować taką firmę tylko do odświeżenia kanap?


Posty: 81
No pewnie! To nie tylko czyści, ale także pozbywa się różnych roztoczy, bakterii, kurzu, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Poza tym to nawet zalecane jest odświeżać w ten sposób tapicerkę raz na jakiś czas. Dzięki temu nawet zbiegiem czasu będzie wyglądała jak nowa i nie będzie widać śladów użytkowania.


Posty: 186
Ja tam nie ufam takim czyszczeniom. Kiedyś taki sprzęt mi zniszczył drogi wypoczynek w salonie.


Posty: 122
No to najprawdopodobniej miałeś pecha i wybrałeś złą firmę. Jeśli zatrudniasz kogoś kto się na tym zna, to w ogóle nie powinno się wydarzyć. Nie wiem, co musieli Ci nałożyć na tapicerkę, że się zniszczyła.


Posty: 81
Dzięki za namiar na firmę! Zaraz się z nimi skontaktuję i mam nadzieję, że zdążą mi wyczyścić kanapę, zanim mąż wrócić z delegacji, bo będzie bardzo wkurzony. Sam też nie chciał białych mebli i odradzał je :).


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?

cron