Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Na co zwracać uwagę podczas wynajmu studio fotograficznego w centrum Warszawy?

Na co zwracać uwagę podczas wynajmu studio fotograficznego w centrum Warszawy?Posty: 193
Tak jak w temacie, na co powinienem zwracać uwagę przy wynajmie studia fotograficznego w stolicy. Co zazwyczaj jest wliczane w standardową cenę, a co liczy się jako koszty dodatkowe. Czego mogę się spodziewać po takim studiu. Oczywiście liczę na odpowiedzi kolegów po fachu. Na pewno jest na tym forum mnóstwo fotografów, dlatego czekam na wasze rady.


Posty: 122
No to ja wypowiem się jako doświadczany fotograf. oczywiście pracujący na co dzień w Warszawie. Nie jest trudno znaleźć studio fotograficzne w centrum Warszawy. Właściwooe to jest ich naprawdę sporo. Przy wyborze zwracaj uwgę przede wszystkim na wymiary ścian, ile masz miejsca na odejśćia itp. to są takie podstawy, które mają wpływ na jakość kadrów. Na przykład studio z siedemnastometrowym odejściem znajdziesz tutaj https://bakarum.pl/. To studio jest też w pełni wyposażone. Statywy, parasolki, tła, kosmetyki dla modelek, osobna garderoba i wizażownia, to zapewnia pełen komfort pracy.


Posty: 120
Są też fotografki :P panie kolego. Bakarum jest kompleksem trzech studio fotograficznych. Jeśli chodzi o komfort pracy, to już po dziesięciu sesjach w tym miejscu muszę powiedzieć, że studio jest bardzo dobrze skonstruowane. Ujęcia z daleka bliska, kątem, można robić jest na to miejsce. Oświetlenie jest na miejscu, kilka lamp na każde studio. Dzięki temu można bawić się grą świateł. Cienie bardzo dobrze operują z tłem i drugim planem. jest możliwość wpuszczenia światła dziennego.


Posty: 186
A czy mają na miejscu jakieś dodatkowe statywy? wiadomo , że wezmę coś ze sobą, ale czasami nie warto tachać bez sensu kilo sprzętu, jak wszystko jest na miejscu.


Posty: 120
Sa statywy, murzyny, wrota, snooty, nie musisz tego targać . Oczywiście aparat musisz mieć swój :P ale tak poza tym to wszystko jest na miejscu. Dokładne informacje zresztą są na stronie, jakbyś chciał się upewnić.


Posty: 186
Dziękuję, rzeczywiście wszystko jest na stronie, w cenniku dokładnie wysczególnione.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?

cron