Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Odkamieniacze do ekspresów – polećcie jakiś sklep czy coś takiego

Odkamieniacze do ekspresów – polećcie jakiś sklep czy coś takiegoPosty: 193
Czy polecicie mi jakiś sklep internetowy z odkamieniaczami do ekspresów? Zależy mi na dużym wyborze żebym mógł na pewno znaleźć to, co chcę. I żeby ceny były przystępne i żeby też były opisy produktów, a nie tylko zdjęcie opakowania i zgaduj zgadula jaki to dokładnie typ odkamieniacza jest…


Posty: 120
Ale przecież na opakowaniu takiego odkamieniacza jest zazwyczaj napisane dokładnie co to za typ i do czego, więc nie rozumiem w czym niby jest problem ze sklepem be opisu?


Posty: 193
No w tym, że na opakowaniach jest zazwyczaj napisane, że to odkamieniacz takiej i takiej marki do ekspresu, a nie ma podanego dokładnego typu. Albo jak jest to małymi literkami i i tak nie wiadomo o co chodzi.


Posty: 140
Prawda, kolega ma rację. Albo zdjęcia często są bardzo niewyraźne i nic nie widać… Standardowe opisy produktów są niezbędne moim zdaniem przy zakupach w sklepach internetowych skoro nie ma nikogo z obsługi, kto mógłby Ci udzielić rady jak w standardowym sklepie stacjonarnym. Ja robię zakupy tego typu tutaj filtrosfera.pl/odkamieniacze. W tym sklepie mają wszystko ładnie opisane i mają bardzo szeroki wybór nie tylko odkamieniaczy, ale też np. filtrów do ekspresów, lodówek i tak dalej, generalnie bardzo dużo akcesoriów do sprzętu AGD.


Posty: 193
O, bardzo dziękuję. Rzeczywiście bardzo fajna strona z dużym wyborem i odpowiednimi informacjami o produktach.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?

cron