Indeks witryny Ludzkie losy Z czym mamy problem? Zatrudnię hostessy w Krakowie do obsługi targów.

Zatrudnię hostessy w Krakowie do obsługi targów.

Może ktoś z was mi pomoże znaleźć agencję zatrudniającą fajne dziewczyny, które potrafią obsłużyć targi produktów regionalnych? Liczę na pomoc.

Mogę ci poradzić agencję, w której są super hostessy Kraków jest uniwersyteckim miastem i wiele studiujących tu dziewczyn pragnie sobie dorobić do stypendium, wykorzystując znajomośc języków. Oczywiście każda przechodzi odpowiedni kurs, żeby była przygotowana do obsługi różnych wydarzeń. Tu jest ich strona: http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-krakow.html, może cię zainteresuje.

To było by dobre, bo spodziewamy się także gości z zagranicy. Ale głównie chodzi nam o piekę nad stoiskami, rozdawanie ulotek i degustacje.

Spoko, wszystkie będą wiedziały co robić. W takich wydarzeniach bardzo często występują.

To jak nazywa się ta Agencja?

Jest to ogólnopolska Agencja Hostess HostessyEvent, a z tego co ostatnio słyszałam, to nawet za granicą dziewczyny mogą pracować jak trzeba. Gdyby byli ci potrzebni panowie, to też możesz na nich liczyć.

Nie, nie, tylko dziewczyny mnie interesują :) Dużo lepiej się sprawdzają w takich sytuacjach, no i chyba są wytrzymalsze.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Z czym mamy problem?