Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Bardzo proszę o pomoc przy wyborze konta osobistego

Bardzo proszę o pomoc przy wyborze konta osobistego

Witam. Mam prośbę jak w temacie, nie wiem jakie konto osoiste wybrać dla siebie, będzie to moje pierwsze w życiu kont, a ofert na rynku jest tyle, że już sam nie wiem na co patrzeć. W jakich kontach bankowych wybierać w ogóle, w sensie które banki są godne uwagi?

Jak dla mnie kolego to nie ma jednej dobrej recepty, wybór konta zależy od osobistych potrzeb, każdy może oczekiwać od konta czegoś innego i to właśnie dobrze, że na rynku jest taka konkurencja, zobacz jak wiele usług bankowych jest dzisiaj za darmo. Najłatwiej znaleźć porównanie kont bo na jednej stronie masz oferty różnych banków, przeglądasz, porównuje i wubierasz takie które pasuje ci najbardziej. Proste :D

no jak dla kogo… :/ dla mnie to nie jest proste bo nie mam doświadczenia.

Kolego, jak rozumiem jesteś młodym człowiekiem i to twoje pierwsze konto do pierwszej pracy? Przede wszystkim rozejrzyj się za kontami dla ludzi młodych, są takie oferty, po drugie po prostu wybierz takie gdzie opłat jest najmniej lub wcale. Z czasem dojrzejesz i będziesz wiedział na co luczysz, a póki co bierz to co darmo ;)

chyba masz rację, dzięki, skorzystam z porównywarki :D

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach