Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Profesjonalna organizacja stoiska na targi

Profesjonalna organizacja stoiska na targi

Pod nieobecność osoby która zwykle zajmowała się organizacją stoiska na eventy muszę objąć jej obowiązki i sobie z tym poradzić. Niestety nie zostałam poinformowana co i w jaki sposób zrobić, ale wszystkie przedmioty, namiot i materiały promocyjne udało mi się jakoś zebrać. Pozostała jedynie kwestia z atrakcyjnymi hostessami. Nie wiem czy muszę sama zająć się rekrutacją czy lepiej skrzystać z agencji. Jak sądzicie?

To zależy jak zwykle postępowała Twoja firma, ale obecnie mało kto zajmuje się samodzielną rekrutacją, gdyżę profesjonalna agencja hostess działa szybciej, ma doświadczenie w tym temacie i masz pewność że wynajęte dziewczyny na pewno będą odpowiednie. Pozdrawiam.

Czy ktoś zna może jakąś agencję z Katowic, która jest godna zaufania i może poszczycić się pięknymi dziewczynami?

Proszę: http://www.hostamo.pl/hostessy-katowice/. Już wiele razy z nimi współpracowałam i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny potrafią świetnie się zaprezentować i przyciągnąć klientów, co przekłada się na sprzedaż ;). Polecam.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach