Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Jak najlepiej przeprowadzić inwentaryzację?

Jak najlepiej przeprowadzić inwentaryzację?

Cześć! Mam taki problem, że jak zawsze przychodzi remament to mnie i moich pracownikow krew zalewa. Żmudna robota na cały dzień i jesli ktoś to lubi, to dla mnie jest masochistą. W każdym razie szukam jakichś sposobow na to, by usprawnić ten cały proces, bo przecież życia nie starcza na to wszystko.

Brzmi to tak, jakbyś pracowała sama we 3, 4 ludzi na jakiejś wielkieh hali handlowej P Nie może być aż tak źle.

No wielka hala to to nie jest, to zwykły spożywczy, czy raczej wielobranżowy, bo i chemię dostaniesz u mnie, prasę ,taki wiesz… typowy osiedlowy sklep.

No no, rozumiem ;) Cóż… najlepiej też zatrudnijcie ludzi z zewnątrz. Albo może zaopatrz swoich pracowników w jakieś czytniki, z których później tylko zgrywasz dane. Teaaz takie rzeczy są dostępne bez problemu myślę.

O za ludzi z zewnątrz to ja już podziękuję… więcej z nimi problemu niż z nich pożytku. Co do tych czytników, tobędę musiała pomyśleć.

Kochana, a nie łatwiej po prostu wziąć specjalistów od inwentaryzacji, którzy przeprowadzą Ci ją w pełni fachowo? Wiesz, outsourcing jest modny nie tylko dlatego, że ludzie tak postępują :) jEst po prostu ogromną oszczędnością pieniędzy, bo to bierzesz firmę, która się tym zajmuje, wiesz, że zrobią to porządnie, a Ty nie masz z tym większego problemu.

Dobra, a jakbym chciała, by moje dziewczyny pracowały z nimi, może przy okazji nieco podłapały o inwentaryzacji w formie spisu z natury, to dałoby radę? Nie przeczę, że dobrze by było, żeby taka firma robiła to wszystko za nas, ale sie spodziewam, ile to może kosztowac.

Kosztować tyle nie kosztuje :) Ale z tego co wiem, to są takie możliwości, że możesz mieć ich pracowników i swoich razem posłać. Ale to myślę, że już indywidualnie od firmy wszystko zależy. W każdym raize, lepiej skorzystać z takich usług, niż jakbyś miała się cały czas męczyć sama z pracownicami prowadząc inwentaryzację.

Ano no, racja. No dobra, to poszukam czegoś. Dzięki za rozmowe. Temat jest już do zamknięcia.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach