Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Obsługa firmowa

Obsługa firmowa

Post 5 lip 2016, o 00:06

Postanowiłem zrezygnować z utrzymywania etatu informatyka, bo większość czasu i tak nie miał co robić. Szukam teraz dobrego kontrahenta, który ogarnie mi komputery w razie gdyby była jakaś potrzeba. Akurat pracę mam tak zroganizowaną, że nie ma jakiegoś pośpiechu, więc mogą być nawet za kilka dni.

Post 5 lip 2016, o 00:46

Potrzebujesz więc dobrej firmy informatycznej z Warszawy. Taką jest przede wszystkim bezpiecznylapek.pl, która obsługuje właśnie miedzy innymi takich klientów, jak Twoja firma.

Post 5 lip 2016, o 02:03

Ekstra, dzięki za ten namiar, bo wszedłem sobie na ich stronę i widzę, że mają bardzo szerokie usługi.

Post 5 lip 2016, o 04:50

Fajne jest to, że opiekują się oprogramowaniem, które wgrywają. Pracownicy mogą przejść kurs z obsługi komputera i wtedy sami będą mogli sobie poradzić w niektórych sytuacjach.

Post 5 lip 2016, o 07:18

Obsługę informatyczną musisz mieć, chyba, że się znasz na komputarach, ale z tego co piszesz to chyba nie. Ja wybrałem ten tą firmę, bo gwarantują serwis komputerowy w Warszawie dojeżdżający do klienta, a to już bardzo duże udogodnienie dla mnie i moich pracowników. Jakoś sobie nie wyobrażam rozmontowywania kabli i wożenia sprzętu do serwisu.

Post 5 lip 2016, o 07:37

No każdy teraz liczy się z czasem. Ale to we wszystkich usługach tak jest. CZy to artykuly biurowe, czy srodki czystości. Wszyscy dowożą towar, więc tutaj nie może być inaczej. Po prostu powinno być jak najwięcej efektywnego czasu pracy.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach