Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Kontrola w firmie.

Kontrola w firmie.

Post 25 lip 2016, o 07:09

Mam pytanie do osób, które mają styczność z wykorzystywaniem substancji chemicznych w swoich działalnosciach. Jak sobie radzicie z kontrolami zewnętrznymi dotyczącymi karta charakterystyki. To oczywiście ważny dokument, ale według mnie to w czasie kontroli niektórzy przesadzają.

Post 25 lip 2016, o 08:36

Ja wcale nie jestem takiego zdania. Sądzę, że każda kontrola ma sens, jeśli wykryje nieprawidłowości. Po prostu do takich nieprawidłowości nie można dopuszczac. A jesli już się zdarzy to z pokorą trzeba przyjac niektore orzezenia i wprowadzić poprawki.

Post 25 lip 2016, o 10:00

Tylko ja nawet nie bardzo rozumiem to co mi zarzucają. Napisane to jest takim jezykiem, że nawet prawnicy mają łatwiejsze sformułowania.

Post 25 lip 2016, o 10:27

Mogę Ci doradzić skorzytanie z usług firmy properfekt-msds.pl, która obsługuje mnie od lat w tym zakresie. Jeśli masz z nimi umowę to oni wyjaśniają wszystkie kwestie, które podelgają ocenie. Jeśli czegoś nie rozumiesz to bez problemu oni wszystko przeanalizują. Jeśli wymagane są poprawki to też je opracują i wprowadzą w życie.I to wszystko w ramach abonamentu.

Post 25 lip 2016, o 11:17

Mając w swej działalności chemikalia należy odpowiednio zabezpieczyć się na wypadek zmian w kartach charakterystyki chemikaliów. Warto podjąć współpracę z zewnętrznym laboratorium, które będzie znało danego dostawce i pomoże mu w razie potrzeby. Taką firmą jest właśnie ta polecana przez kolegę wyżej. Ja też ją polecam.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach