Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Coś dla firmy – forma reklamy

Coś dla firmy – forma reklamy

Post 27 lip 2016, o 03:07

Witam wszystkich. Kłaniam się nisko, pragnę uzyskać informacji jakiego typu gadżety reklamowe są dobrze widziane przez ich użytkowników. Chodzi o upominki, które otrzymuje się gratis. Które z nich lubicie najbardziej?

Post 27 lip 2016, o 05:03

Cześć. Ja bardzo lubię wszelkie upominki. Najbardziej chyba filiżanki do kawy ze znakiem firmowym będą świetnie sprawdzały się w formie reklamy i upominku jednocześnie. Ja na przykład nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, zdarza mi się wypijać ją z filiżanek, dlatego byłabym zadowolona mogąc dostać taką elegancką zastawę nawet tylko dla mnie jednej. Bardzo ładny pomysł na prezent i reklamę w jednym.

Post 27 lip 2016, o 06:22

Witam. Mnie się podobają gadżety typowo dla mężczyzn. Breloki, t-shirty, jakieś klucze nasadowe, albo śrubokręty. To fajne upominki, zwłaszcza dla prawdziwego faceta.

Post 27 lip 2016, o 06:50

Ehh… nie tylko faceci są klientami. Nie zapominaj o kobietach. Wydaje mi się, że reklamowe upominki firmowe też są dostosowane również do kobiet. Przynajmniej warto by było w takie zainwestować. Z drugiej strony to bardzo fajnie, jeśli firma dba nie tylko o klientów rozdając im upominki, ale także o pracowników.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach