Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Jak zdobyć pieniądze na film?

Jak zdobyć pieniądze na film?

Post 27 lip 2016, o 05:13

Witam wszystkich. Wraz z grupą absolwentów naszych studiów, chcielibyśmy przygotować ambitny projekt filmowy. Mamy już mniej więcej cały scenariusz i niedługo będziemy się przygotowywać do dalszych finalizacji kolejnych etapów produkcji. Ale nic nie wskóramy bez firmy, która pomogłaby nam uzyskać dofinansowanie na nasz projekt. Nie jest to takie proste.. ale wydaję mi się, że z Waszą pomocą uda nam się znaleźć firmę, która faktycznie by nam pomogła. Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie? Pozdrawiam!

Post 27 lip 2016, o 06:51

Ale się porwaliście na głęboką wodę.. w sumie zazdroszczę Wam trochę bo warto mieć marzenia a jak jeszcze robicie coś w tym kierunku to w ogóle należycie do mniejszości i tym bardziej trzymam kciuki za Wasz projekt ;) Mam nadzieję, że niedługo usłyszę o Waszym filmie.

Post 27 lip 2016, o 07:29

No mi się wydaję, że poza dofinansowaniem musicie naprawdę bardzo wiele formalności załatwić itp. miejsce do kręcenia, zgody, czy dodatkowych statystów itp. zgłoście się tutaj: http://poznanfilmcommission.pl/pages/informacje przeczytajcie dokładnie zakres informacji, jakie ta firma wymaga, by wsparła projekt dofinansowaniem itp. Myślę, że to bardzo dobra opcja, bo z tego co o nich słyszałem, to pomagają z wieloma aspektami związanymi z robieniem filmów no i jak ich przekonacie to pieniężnie też Was wesprą.

Post 27 lip 2016, o 08:41

Kręcenie filmów to jest trudna rzecz.. ale jak macie jakąś firmę z zewnątrz, która Wam w tym pomoże to znacznie łatwiej jest. Niegłupim pomysłem jest skorzystanie z usług tej firmy powyżej, bo słyszałem o nich i faktycznie pomogli wielu początkującym reżyserom. Także powodzenia!

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach