Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Jak udekorować witrynę sklepową?

Jak udekorować witrynę sklepową?Posty: 120
Właśnie otwieram salon fryzjerski i szukam czegoś do udekorowania okien i drzwi od strony ulicy. Lokal jest dość duży, ma dużą przeszkloną fasadę, więc musi to być coś naprawdę efektownego.


Posty: 23
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to folie reklamowe. Jeśli masz projekt graficzny to pozostaje tylko jego wykonanie i montaż na szybach. Jeśli nie masz projektu to musisz pójść do jakieś agencji reklamowej i oni ci taki projekt przygotują. Później wystarczy znaleźć kogoś, kto potnie folie i kogoś, kto ją naklei na witrynę w salonie.


Posty: 77
Jeśli okna w zakładzie wychodzą na południe to zamiast reklamy lepiej zainwestuj w folie przeciwsłoneczne. Uwierz, że dzięki temu spadną Ci rachunki za klimatyzację w salonie letnim. Jak szyby nie będą do końca przezroczyste, to też lepiej wpłynie na nastrój klientów salonu. W końcu większość osób nie lubi, gdy jest podglądana przez przypadkowych przechodniów.


Posty: 120
Rzeczywiście lokal jest bardzo słoneczny. Teraz zabiłaś mi ćwieka, bo chyba rzeczywiście warto zainwestować w tego typu osłonę. A nie da się połączyć jednego z drugim? Tak by folia osłaniała od słońca i z drugiej strony miała formę reklamy?


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach

cron