Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Jak ułatwić zarządzanie siecią sklepów?

Jak ułatwić zarządzanie siecią sklepów?Posty: 77
Cześć. Od jakiegoś czasu staram się z powodzeniem mniejszym lub większym zarządzać siecią sklepów. Idzie mi to dość opornie i tak się zastanawiać czy da się właściwie coś zrobić, żeby to usprawnić? Ostatnio się dowiedziałam, że mój znajomy załatwił nawet dla pacjentów opaski, żeby w szpitalu gdzie zarządza systemami było łatwiej pacjentów leczyć.


Posty: 32
Jak się wie jak to wszystko się da zrobić tak jak Twój znajomy. Wiedział i zrobił :P A Ty wejdź na stronę jantar.pl/branze/handel/oprogramowanie/jantar-retail-management-system/ to się dowiesz w ciągi chwili co trzeba zrobić, żeby poradzić sobie z zarządzaniem cała siecią sklepów. Po prostu instalujesz dobry program przeznaczony specjalnie do tego i już masz wszystko z głowy. Nic więcej Ci do tego nie potrzeba. No, może trochę swoich umiejętności jeszcze by się przydało :P


Posty: 77
Masz zupełną rację. W ogóle to dzięki za ten link, bo trochę tam jeszcze na całej tej stronie poszperałam i znalazłam, że mają w ofercie etykiety na roli i mi się udało tam znaleźć ofertę, która jest o wiele tańsza od tych, z których do tej pory miałam okazję korzystać.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach

cron