Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Usprawnienie działania firmy.

Usprawnienie działania firmy.

Post 2 wrz 2016, o 04:54

Witam wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję, że to będzie mój dobry dzień i uratujecie mnie dobrym słowem, może poradą. Wierzę, że są tu osoby doświadczone w prowadzeniu własnych działalności. Osoby które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, zbierają certyfikaty potwierdzające ich umiejętność języków obcych, odbyte kursy, szkolenia i tak dalej. Zaś przedsiębiorcy wybierają certyfikaty, które usprawniają ich działania. I właśnie tu leży problem. Jakie certyfikaty są najlepsze i najpotrzebniejsze dla działalności gospodarczej?

Post 2 wrz 2016, o 05:16

To zależy od tego, o jakim profilu działalność prowadzisz. Same systemy zarządzania to dość długa lista, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie żywności, wybierasz certyfikaty 22000; HACCP. Jeśli zależy Ci na zarządzaniu jakością, najodpowiedniejszy będzie certyfikat ISO 9001. Wzrasta wówczas wydajność firmy, także jakość produkowanych przez nią wyrobów. A co za tym idzie? Zadowolenie, satysfakcja klienteli i usprawniony marketing szeptany. Ja posiadam w swojej firmie taki certyfikat i uważam go za niezbędny.

Post 2 wrz 2016, o 07:42

Ja uważam zaś, że wybór certyfikatu zależy nie tylko od profilu firmy, ale też od oczekiwań przedsiębiorcy. Ja rozszerzyłem swoją działalność, mam duże doświadczenie więc nie mogłem poprzestać na jednej placówce. W związku z tym postanowiłem wprowadzić swoje wyroby na rynek unijny, a w tym celu niezbędna jest certyfikacja wyrobów, podsyłam link: pcc-cert.pl/certyfikacja-wyrobow/ pod którym znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Post 2 wrz 2016, o 10:17

A ja się jeszcze wtrącę w kwestii systemów zarządzania. Rzuć okiem na to: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/ . Ja mam w swojej firmie budowlanej system, który pozwala mi ograniczyć wydatki związane z energią.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach