Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Czy po audycie u was w firmie wprowadzono zmiany?

Czy po audycie u was w firmie wprowadzono zmiany?

niedlugo u mnie w firmie ma być audyt ochrony danych osobowych. W sumie nigdy nei zwracałem na to zbytniej uwagi w sumie nikt nie zwracal. A tu ciach audyt. Troche obawiam się czy aby nei wyjdzie ze to wszystko nasza (pracowników) wina…. Tylko czy audyt to jest rzeczywiście szansa na zmiane czy niekoniecznie? Czy po audycie u was w firmie wprowadzono zmiany?

To jest tak że przy audytach ochrony danych osobowych dostajesz feedback, co ejst ok., co nie jest ok. I tego się trzymasz. Po prostu jak nie ok., to zmieniasz i po sprawie. Bo gorzej żeby z tego były wyciągane jakies konsekwencje prawne. Wtedy już tak wesolo nie jest przeciez. No ale taki raport to jest po prostu informacja dla firmy co robic dalej, czy sieć It jest bezpieczna czy niekoniecznie, czy macie korzystać z innych programów. Bo to wszystko może się okazac do zmiany zwyczajnie.

U mnie nikt na to nie zwraca uwagi bo jest wolna amerykanka po porostu i każdy robi co chce. W sumie i tak chce odejść z tej firmy bo to troche uciążliwe już jest. A nie mam ochoty odpowiadac za czyjesbledy.

U mnie to po audycie danych osobowych zmieniono ogólnie dokumenty niektóre umowy dotyczące wykorzystania danych były do wywalenia. Ale mysle ze teraz lepiej.

W zależności jak firma podejdzie do tego, taki efekt. :P Po prostu uczyc się powinno na cudzych bledach a nie wlasnych taka prawda tylko ze niektórzy za pozno to pojmuja.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach