Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Szukam śrub z gwintami trapezowymi, tylko sklepy online

Szukam śrub z gwintami trapezowymi, tylko sklepy online

Proszę o pomoc w znalezieniu mocnych śrub z gwintami trapezowymi w najlepszych cenach. Interesują mnie tylko sklepy online bo od pewnego czasu tylko w ten sposób się zaopatrujemy i wychodzi nam to na dobre bo oszczednosci mozna liczyć w tysiacach.

Z tego co piszesz wynika że macie jakiś duży zakład i aż mi się nie chce wierzyć że taka firma może mieć problem z dostawcą srub trapezowych aż musi na forum pytać. Moze troche za bardzo draze i zbaczam z tematu ale ciekawość bierze górę niestety.

Zastępuję osobę która zwykle zajmuje się poszukiwaniem nowych lepszych ofert kiedy realizujemy wieksze zamówienie. Moze to nietypowe ale ja zawsze pytam na forum kiedy mam watpliwosci i tak tez postanowiłam zrobić w tym momencie. Naruszyłam jakieś niepisane prawo czy coś takiego?

Siemka, śruba z gwintem trapezowym to kwestia paru złotych ale jeśli zamówienie idzie w setki czy tysiące sztuk to już rozmawiamy o poważnych pieniadzach wiec mnie nie dziwi że pytasz na forum. Sam bym tak zrobił gdybym na teraz potrzebował czegoś podobnego bo wolę kogoś podpytać niż kupować z nieznanych źródeł. Co do sprawdzonego sklepu to zajrzyj tu: abcnc.pl/sruby-trapezowe. Z tego co sprawdzałem ceny mają obecnie najbardziej konkurencyjne a do tego sprzedają wyroby uznanych producentów, wiec kupujesz porządną jakość która z pewnością nie zawiedzie. Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to pytaj.

najwyraźniej mamy Scherlocka na forum :D. Wywęszył podstęp że ktoś o coś zapytał bo jakim cudem ktoś o coś miałby pytać właśnie na forum. Przecież to służy do czegoś innego :P

Dzięki za link do sklepu i za poświęcony czas. Ja już przywykłam do dziwnych pytań i odpowiedzi wiec nie wnikam w czyjeś wątpliwości. Dla mnie liczy się że mam czego chciałam a tak na marginesie jak porównałam ceny ze sklepami znalezionymi samodzielnie to rzeczywiście różnice w cenach są znaczne. Z czego to wynika?

Z tego co w każdej branży, czyli marży i wynegocjowanych warunków z producentem czy dostawcą. Zawsze trzeba sobie na spokojnie poszukać, popytać bo w necie można znaleźć naprawdę tanie i dobre sklepy. Pozdrawiam serdecznie.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach