Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Komu zlecić usługi kadrowo-płacowe we Wrocławiu?

Komu zlecić usługi kadrowo-płacowe we Wrocławiu?Posty: 199
Szukam firmy/biura rachunkowego, jednym słowem kogos, kto ogarnia sprawy ksiegowe i kadrowo-płacowe. Zalezy mi na możliwości bezposredniego kontaktu, bo chcialem sie skonsultować w kilku sprawach organizacyjnych i podatkowych, dlatego to powinna byc firma z Wrocławia. Tak bedzie po prostu najłatwiej.Posty: 202
Jeśli interesuje Cię porada w kwestiach podatkowych albo coś w tym stylu, to do jakiego byś biura nie poszedł, wszędzie Ci takiej porady udzielą i nie musisz się wiązać z nikim żadnym abonamentem czy umową. Jeśli jednak chcesz od razu skorzystać z usług kadrowo-płacowych we Wrocławiu, to zajrzyj sobie na tę stronę http://www.biurorewident.pl/uslugi-kadrowo-placowe/. To jest link to serwisu jednej z bardziej znanych wrocławskich firm specjalizujących się w doradztwie podatkowym.


Posty: 42
A o jakie konkretnie usług Panu chodzi?


Posty: 199
Pierwsza sprawa, dzieki za linka. Druga sprawa, chodzi mi o prowadzenie dokumentacji pracownikow, czyli rozliczanie spraw zwiazanych z urlopami, zwolnieniami lekarskimi, rejestracja i wyrejestrowywaniem pracowników itp. Mam mała firme budowlana i niestety rotacja pracownikow jest dośc duża i wolałbym zeby ktoś ta całą papirologiom zajoł się za mnie.


Posty: 42
A dotychczas, kto prowadził Pana rozliczenia.


Posty: 199
Sam się rozliczalem z drobna pomoca żony, ale firma się rozwija i teraz potrzebuje bardziej profesjonalnego wsparcia.


Posty: 202
Tak jak pisałem wcześniej, biurorewident.pl ogarnie całość spraw księgowych i kadrowo-płacowych no i doradzi Ci w kwestiach podatkowych czy innych kwestiach finansowych związanych z prowadzonym przez ciebie biznesem.


Posty: 199
Ok, sprawdze ich:)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach

cron