Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Praca w Holandii oferty pracy przy kwiatach

Praca w Holandii oferty pracy przy kwiatach



Posty: 71
Witajcie. Chciałabym dobie dorobić, obecnie nie mam pracy i jakoś nie bardzo zanosi się na znalezienie czegoś w Polsce, dlatego chciałabym wyjechać. Nie chcę się wkopać w coś nielegalnego, dlatego szukam dobrych ofert pracy, gdzie najlepiej szukać?


Posty: 23
Nie wiem czy to dobry pomysł, tyle się słyszy o tych wszystkich porwaniach, domach publicznych:/ szukaj dziwczyno pracy u nas, na pewno w końu coś znajdziesz.


Posty: 76
Kolezanka ma sporo racji, ale nie do końca, przecież nie wszystkie oferty pracy w Holandii to przekręt, trzeba tylko trafić na dobrą agencję. Ja już kilka razy wyjeżdżałam z tą agencją marvelpc.pl/ i nie tylko ja w sumie, ale i moi znajomi też. Do różnych pracy, przy kwiatach, sadzonakach, na budowach, do remontów, różnie, co kto chciał, ofert jest bardzo dużo.


Posty: 71
A jak to jest z umową? to jest legalna praca że ja mam od tego odprowadzony podatek itd.?


Posty: 76
Tak, oczywiście, podpisujesz z nimi umowę po polsku i oni załatwiają wszystko. Wszystko zupełnie legalnie, nie polecałabym czegoś nielegalnego. Na miejscu też jest taki pan, który doradza, gdy trzeba pomocy w załatwieniu czegoś. Na tej stronce, którą Ci podesłałam widzę, że jest oferta do prayc przy storczykach. możesz spróbować.


Posty: 71
Okej, rozejrzę się, dzięki!


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach

cron