Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Odpowiednie pełnomocnictwo do reprezentowania spółki.

Odpowiednie pełnomocnictwo do reprezentowania spółki.

Zia

Hej wszystkim wam :) :). Zakładam to forum i piszę tutaj z powodu ,takiego ,że potrzebuje dobrego pełnomocnika. Mówiąc prościej potrzebuję ,kogoś kto będzie reprezentował mnie jak i moją spółkę w Urzędzie Skarbowym, Sądzie oraz innych instytucjach ,tego typu. Jeśli znacie kogoś kto będzie odpowiednie to piszcie.

Podłanczam się do pytania też mojej spółce przydałaby się ,taka osoba więc jeśli ktoś z was zna kogoś godnego polecnia i oczywiście zaufania ,to piszcie nam tutaj szybko!!

Hej wam ja moge wam pomóc i polecic pewną Panią. A mianowicie panią Magdę Boć ,która z pewnością idelanie sprawdzi się w tej roli. Pełnomocnictwo w reprezentowaniu spółek ,to rzecz z ,która miała ona już nie raz do czynienia i na pewno w tej materii sprawdzi się dobrze. Tutaj podam wam linka do jej strony: http://podatkiwspolce.pl/umowa-z-czlonkiem-zarzadu/. Jakbyście mieli jakieś pytania dotyczące tej sprawy to piszcie na forum. Pozdrawiam Marlena.

Zia

Cześć dziekuje ci na wstępie za odpowiedz ,a właściwie to mam pytanie ,a może dokładniej to prośbę czy mogłabys tak w kilku zdaniach o niej napisać w ,czym dokładnie się specjalizuje i tym podobne aspekty. To dla mnie bardzo ważne

Ja również koleżance dziękuje i przyłączam się do kolejnego pytania również chetnie dowiem się więcej na jej temat.

Hej okej nie ma problemu napisze wam co nieco o niej tutaj na forum ,ale jakbyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości to powyżej podałam wam linka do jej strony internetowej na ,której znajduje się wiele wpisów dotyczących zagadnień ,które moga was zainteresować. Polecam przeczytać. Więc tak Pani prawnik nazywa się Magda Boć. Jest doświadczonym człwoiekiem i bez obaw nie musicie się martwic o jej fachwość. Jest skrupulatna w ,ty, co robi ,a przy tym kontaktowa ,co bynajmniej dla mnie jest ważnym aspektem. Specjalizuje sie w sprawach min. cywilnych oraz podatkowych.

Zia

Dziękuje kochana za pomoc.

Już kontaktowałem się z Pania Magda i potwierdzam. Faktycznie jest bardzo rzeczowa i kontaktowa.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach